Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Jarní výšlap s Nordic walking: Český kras plný krás III.

11. 3. 2023, 10:15 - 15:00

250Kč
Přivítejte jaro výšlapem krásnou krajinou na Berounsku. Výšlap bude v pohodovém tempu, ne však loudací :) Po cestě si i zacvičíme. Volitelně možnost konzultace ohledně techniky se zkušenou instruktorkou. Vede Lenka Křivánková

Přivítejte jaro výšlapem krásnou krajinou na Berounsku.

Trasa nás zavede na jedna z nejoblíbenějších míst v CHKO Český kras – vrch Damil, Tetínské vyhlídky a Tetín. Pokocháme se pohledem z několika Tetínských vyhlídek propojených naučnou stezkou. Na Tetíně nahlédneme do dávné české historie a pak budeme pokračovat přes Kodu do Srbska.

Sraz: 10:15 před nádražím v Berouně (vlak Os 8824). Očekávané ukončení akce v 15:00 (změna vyhrazena)

Výšlap bude v pohodovém tempu, ne však loudací 🙂 Počítejte s kopečky nahoru i dolů, jinak to v Českém krasu ani nejde 🙂 Po cestě si i zacvičíme, samozřejmostí je zahřátí na začátku a protažení na konci. Cestou volitelně konzultace ohledně techniky se zkušenou instruktorkou.

Doporučuji sledovat událost na Facebooku a vyznačit Mám zájem / Zúčastním se, budete neprodleně informováni o jakékoliv změně události a probíhající diskusi.


Hlásím se!

Skvělé, vyplňte prosím přihlášku.

Pokud vám do dvou dnů od přihlášení nepřijde odpověď, mohlo dojít k selhání přihlašovacího formuláře. Napište mi prosím na lenka@nezrezneme.cz a uveďte kód NW-vyslap-110323. Děkuji.

Cena: 250 Kč, pro dva parťáky spolu přihlášené 450 Kč. Pro majitele permanentky 200 Kč. Výšlap se koná při registraci nejméně 5 účastníků.

Hole na Nordic Walking zapůjčím na vyžádání, třeba uvést v registraci. Zápůjčka 50 Kč/pár holí včetně botiček na asfalt.

Akce se koná za každého počasí, pouze v případě trvalého deště či sněžení se ruší. Účastníci jsou za sebe plně odpovědni. Uvedené časy, délka trvání a místo srazu se může změnit.

Na výšlapech nevyučuji základní techniku Nordic Walking. Prosím, berte to v potaz před přihlášením. Pro výuku techniky od samého začátku zvažte Základní lekci nebo Základní kurz.

Podrobnosti

Datum:
11. 3. 2023
Čas:
10:15 - 15:00
Cena:
250Kč
Rubriky Akce:
,
Štítky Akce:
, , , , ,
Webová stránka:
https://www.nezrezneme.cz/akce/cesky-kras-plny-kras-iii/

Pořadatel

Lenka Křivánková
Telefon
+420605706356
Email
lenka@nezrezneme.cz
View Pořadatel Website

Místo konání

Beroun, vlakové nádraží (místo srazu)
Nádraží 129
Beroun, Středočeský 26601 Česká republika
+ Google Mapa