Načítám Akce

« Všechny Akce

Festival zdraví v Brně 2024-Lekce Nordic Walking

20. června, 17:30 - 19:00

Zdarma

V rámci Festivalu zdraví v Brně pořádám lekci Nordic Walking zdarma

Cíl: Představení Nordic Walkig zájemcům o tuto aktivitu
Pro koho: pro ty z Vás, kteří chtějí změnu, zdraví, kondici, sílu, krásu a radost z aktivního života. Pro absolvování je potřeba být v základní kondici, tzn. jste schopni jít ve svém tempu např. 3 Km v terénu.
Přidanou hodnoutou je strávit užitečně den pro sebe s podobně laděnými lidmi, venku v přírodě.

Fungování: lekce je prakticky zaměřena a vedena (střídáme adekvátně praxi a ústní sdělení). Tento formát lekcí má svou tradici (od r. 2009)

STOJÍ ZA POZORNOST: Aby Vám program mohl poskytnout užitečný a zároveň příjemný zážitek, doporučuji následující vybavení:

Sportovní oblečení pro pohyb v přírodě (lehké a vzdušné věci) vzhledem k roční době a aktuálnímu počasí. Lekce proběhne za každého počasí vyjma silného deště .
Boty pohodlné, „měkké“, ohebné (na chůzi či na běhání, s nízkou podešví, typ „trail“ tzn. do terénu) Hodí se s dobrou podrážkou, „dezénem“ do terénu.
Láhev na pití nejlépe s bederní kapsou (sportovní ledvinkou), místo batůžků (ten není na NW vhodný), není nezbytné, ale může se hodit. Pokrývku hlavy (šátek, čelenku, kšiltovku, čepici).
Můžete vyzkoušet cyklistické rukavice (s krátkými, 1/2 prsty) pro pohodlný úchop holí. Papírové kapesníky (když se člověk rozhýbe tak se hodí).

 

Registrovat se na akci: >>> zde <<<

Podrobnosti

Datum:
20. června
Čas:
17:30 - 19:00
Cena:
Zdarma
Rubrika Akce:
Webová stránka:
https://www.tomnordic.cz/nw_lekce/#01

Pořadatel

Tomáš Žec
Telefon
774979332
Email
tomas.zec@gmail.com
View Pořadatel Website

Místo konání

Brno Lesná základna NWP
Dusíkova 824/5
Brno, Jihomoravský 63800 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon
774979332