Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Pohodový výšlap s Nordic Walking: Tiché údolí

23. 4. 2023, 10:00 - 14:30

250Kč
Pohodový výšlap Tichým údolím – příroda, staré mlýny, vyhlídky i fantastické občerstvení U Lasíků. Pořádá Lenka Křivánková, Nezrezneme.cz.

Vydejte se s námi nádhernou trasou podél Únětického potoka.

Pohodový dubnový výšlap nás zavede na naučnou stezku Roztocký háj – Tiché údolí. Vychutnáme si rovinatou cestu podél potoka a kolem starých mlýnů, vyšlápneme si na Alšovu vyhlídku, nabízející výhledy do údolí i na pražskou část Suchdol (volitelně). A v Úněticích se prostě musíme zastavit v občerstvení U Lasíků – kdo tu jednou byl, musí zase 🙂

Sraz: 10:00 před nádražím v Roztokách u Prahy (nejbližší bus a vlak). Očekávané ukončení akce ve 14:30 (změna vyhrazena). Trasa je okružní.

Výšlap bude v pohodovém tempu, ne však loudací 🙂 Trasa vede převážně po rovině, výstup na Alšovu vyhlídku je volitelný. Po cestě si i zacvičíme, samozřejmostí je zahřátí na začátku a protažení na konci. Cestou volitelně konzultace ohledně techniky se zkušenou instruktorkou.

Doporučuji sledovat událost na Facebooku (bude doplněno) a vyznačit Mám zájem / Zúčastním se, budete neprodleně informováni o jakékoliv změně události a probíhající diskusi.


Hlásím se!

Skvělé, vyplňte prosím přihlášku.

Pokud vám do dvou dnů od přihlášení nepřijde odpověď, mohlo dojít k selhání přihlašovacího formuláře. Napište mi prosím na lenka@nezrezneme.cz a uveďte kód NW-vyslap-230423. Děkuji.

Cena: 250 Kč, pro dva parťáky spolu přihlášené 450 Kč. Pro majitele permanentky 200 Kč. Výšlap se koná při registraci nejméně 5 účastníků.

Hole na Nordic Walking zapůjčím na vyžádání, třeba uvést v registraci. Zápůjčka 50 Kč/pár holí včetně botiček na asfalt.

Akce se koná za každého počasí, pouze v případě trvalého deště či sněžení se ruší. Účastníci jsou za sebe plně odpovědni. Uvedené časy, délka trvání a místo srazu se může změnit.

Na výšlapech nevyučuji základní techniku Nordic Walking. Prosím, berte to v potaz před přihlášením. Pro výuku techniky od samého začátku zvažte Základní lekci nebo Základní kurz.

Pořadatel

Lenka Křivánková
Telefon
+420605706356
Email
lenka@nezrezneme.cz
View Pořadatel Website

Místo konání

Roztoky u Prahy, vlakové nádraží (místo srazu)
nádraží
Roztoky u Prahy, 25263
+ Google Mapa