Jana Mertlíková

Nordic Walking Rtyně v Podkrkonoší

MOTO

Kdokoliv, kdykoliv, kdekoliv, to nemá chybu!

 

MÍSTO PŮSOBENÍ

Rtyně v Podkrkonoší a okolí.

 

JÁ a nordic walking

Je fajn mít něco, co Tě vždy drží nad vodou.

Bc. Nikol Zábrodská

Motto

Kdo umí chodit, naučí se i Nordic Walking.

Místo působení

Krkonoše – Hostinné (Rokytnice nad Jizerou, Praha a ostatní místa po dohodě)

Akce

Vánoční akce s NIKOL: Nabídka lekcí na rok 2017!! Lze zakoupit zvýhodněnou skupinovou lekci za 99,-Kc/1,5h/1 os. Můžete zakoupit neomezený počet těchto poukazů a ještě k tomu v dárkovém designu. Více na www.nikolfy.com

Současná činnost

Fyzioterapeutka v Rehabilitačním ústavu Hostinné, Certifikovaná instruktorka Nordic Walking

 Já a Nordic Walking

Miluji krásnou přírodu, miluji Nordic Walking. Nordic mi umožňuje naprostou svobodu a relax při pohybu. Především mě motivuje k tomu jít ven v jakémkoliv počasí. Ráda hledám nové opuštěné přírodní trasy, abych je pak ukázala i ostatním při lekci s hůlkami. Naplňuje mne potkávat se s lidmi, kteří mají severskou chůzi také rádi.

Vzdělání

Jsem certifikovanou instruktorkou Nordic Walking vzdělanou pod vedením zkušených instruktorů z Nordicsports. Vystudovala jsem ČVUT Fakultu Biomedicínského inženýrství obor Fyzioterapie, pracuji v oboru a vedu lekce Nordic Walking.

Grund Resort****

Hotel ve čtyřhvězdičkovém standardu je postaven s respektem k životnímu prostředí Krkonoš.  Našim hostům poskytuje kvalitní a příjemné ubytování s veškerým pohodlím a přitom je citlivě zasazen do krajiny. Interiér hotelu vznikl ve spolupráci se špičkovým italským designérským ateliérem Ferrari Pagani Tresoldi Architetti. Použité materiály nejvyšší kvality zajišťují hostům maximální komfort.

Garant

Nabízíme

Pravidelně pořádáme víkendy s Nordic walking pod vedením zkušených instruktorů!
To, že se Grund Resort Golf & Ski stal garantovaným místem NORDIC WALKING POINT znamená, že si zde můžete zapůjčit hole na severskou chůzi, dále poradíme začátečníkům jak na to a rádi vám doporučíme vhodný terén v okolí.
Při pravidelném tréninku s holemi mají vaše záda větší naději, že se udrží narovnaná po celou golfovou sezónu a během přípravy na ní.

Genius loci

Členitá podkrkonošská krajina v okolí našeho resortu Vám nabízí nepřeberné množství relaxace a aktivního odpočinku. V zimních měsících je ideálním místem pro lyžování na sjezdovkách či běžkách. V letním období se kromě golfu můžete věnovat jízdě na koni, koupání, cyklistice nebo pěší turistice.

 

Happy Hill Sochor – Krkonoše

Don´t worry ski Happy Hill.

Činnost firmy tvoří 3 hlavní směry:

  1. sportovní a vzdělávací aktivity – služby lyžařské a snowboardové školy, zimní kurzy a semináře, freestylové campy, letní aktivity
  2. materiálové zabezpečení,  – půjčovna zimního a letního materiálu, sportovní obchod, servis
  3. firemní a skupinové akce – příprava, produkce a realizace sportovních, zábavných a vzdělávacích programů, organizace závodů

Garant

Nabízíme

Půjčovnu holí

Penzion Podskalí

Penzion Podskalí se nachází v těsné blízkosti přírodní rezervace Teplicko – Adršpašských skal, v Chráněné krajinné oblasti Broumovsko, nalezne pohodu každý. Je ideální pro rodiny s dětmi a každého, kdo miluje přírodu, sport a odpočinek.

Garanti

Hana Havalcová Raková

Hanka-Havalcova,-portret-80,-IK2013

Nabízíme

Lekce, tréninky, výšlapy s průvodcem po okolí.

Genius Loci

Přírodní rezervace Teplicko – Adršpašských skal v chráněné krajinné oblasti Broumovsko. Ráj na zemi.

Tip od nás pro Vás

Poznávání okolí s námi.

Michaela Kubínová

Motto

Místo působení

Hradec Králové – fyzioterapie Michaela Kubínová

  • Provoz ordinace fyzioterapie
  • Podologie MEDsport po – pá dle objednání

 Akce

Kalendář akcí

 Já a Nordic Walking

Severské chůzi, Nordic Walking, se věnuje intenzivně jak ve vedení vlastních lekcí a tréninků tak se podílí na přípravě a vedení nových programů a kurzů v rámci týmu Nordic sports. Velký přínos pro odborníky z oboru komplexního přístupu léčby člověka.

  • Profesně : výborná kombinace pobytu v ordinaci a v přírodě jak pro terapeuta,tak pro ty o něž pečuji
  • Osobně : chůzi mám ráda, pomáhá mi “čistit” hlavu, přivolává nové nápady, nová setkání, uvolňuje, zásobuje endorfiny…