NutriAktiv, výživová poradna

K úspěšnému a trvalému zhubnutí nevedou žádné tabletky, ale pouze pozvolná a trvalá změna stravovacích návyků a životního stylu. Pokud se pro tuto cestu rozhodnete, velmi rádi Vám na ní pomůžeme a poskytneme Vám potřebné informace a podporu

Garant

Milena Johnová, Radka Poštulková

Nabízíme

Pořádáme individuální lekce s holemi pro začátečníky.

Genius loci

Naše práce nespočívá v prodeji koktejlů a dalších „zázračných“ prostředků na hubnutí – poradenství je založeno na přirozených způsobech výživy a odborném přístupu.

 

 

Chalupa Na Paloučku

Chalupa Na Paloučku leží na romantickém místě na Kozákově, na nejvyšší hoře Českého ráje s nádherným výhledem na Krkonoše i Český ráj. Jde o klidné místo na samotě vzdálené 50m od lesa a 500m od vesnice. Chalupa je obklopena zahradou a loukami. Nabízíme ubytování rodinného typu ve dvou plně vybavených apartmánech. Je ideálním místem pro rodiny s dětmi (herna s pingpongovým stolem, dětský domeček, grilování, v létě bazén atd.)

Garant

Pavla Bičíková

Nabízíme

Rádi Vám poradíme v oblasti Nordic Walking, zapůjčíme Nordic Walking hole všech velikostí. Doporučíme Vám výlety skalními městy , pohádkovými údolími, kolem rybníků. Na našich trasách můžete navštívit řadu hradů, zámků, řemeslných dílen, rozhleden atd. Na výlet se můžete vydat sami nebo s naším průvodcem.

Genius loci

Dovolená v RÁJI. Chalupa Na Paloučku je ideálním výchozím místem pro toulky Českým rájem. Zdejší krajina je pestrou a malebnou mozaikou, kde člověk nalezne svůj klid a splní si své sny.

Jarmila Podrazská

Motto

S poctivým odpichem nejdál dojdeš.

Místo působení

Liberec – Lidové sady a Horní Hanychov, ostatní lokality dle individuální domluvy

Akce

Individuální i skupinové lekce dle domluvy, prezentace NW na různých akcích

Já a Nordic Walking

Miluji ten pocit, když si v lese při chůzi pročistím hlavu a provedu inventuru svých myšlenek. Když každá myšlenka zapadne na své místo, prožívám obrovský pocit uspokojení a vím, že investovaný čas do procházky měl rozhodně smysl, a že to v daný moment byla ta nejlepší investice.