Mgr. Marie Šubrtová

Motto

NW – pohyb, který nabíjí.

Místo působení

Jablunkov – Goralia Point

AKCE

individuální a skupinové lekce NW

Já a Nordic Walking

Radost, relax, zlepšování kondice – to vše mi dává NW

 

 

Hrabyně, Rehabilitační ústav

Rehabilitační ústav Hrabyně s detašovaným pracovištěm v Chuchelné má dlouholetou tradici a bohaté zkušenosti s léčbou pacientů s postižením pohybového a nervového systému. Pro své komplexní služby, odborný personál, špičkové vybavení a atraktivní klidnou, přesto dobře dostupnou lokalitu je ústav vyhledáván nejen klienty z regionu, ale z celé České republiky.

Terapie je založena na týmové spolupráci lékařů, ergoterapeutů a fyzioterapeutů, psychologa a logopeda při zachování zcela individuálního přístupu ke každému pacientovi a spolupráci s lékaři dalších specializací jako traumatologie, ortopedie, neurologie nebo neurochirurgie.

Nabízíme

Zaškolení správné techniky severské chůze.
Zapůjčení NW holí v rámci vašeho léčebného pobytu.
Vycházky po okolí s průvodcem NW.
Lekce a vycházky pro veřejnost s průvodcem NW.

Genius loci

Naše rehabilitace, návrat ke zdraví.

 

 

 

Hotel U Holubů

Hotel naleznete na samém konci malebné vesničky Čeladná, na úpatí hory Smrk v nádherné přírodě Beskyd. Okolo se rozprostírají husté lesy, pod ním protéká říčka Čeladenka. Upravené a pečlivě udržované okolí hotelu, krásné trávníky s květinovou výsadbou, louka, výhled na zalesněné vrcholky hor.

Garant

Zbyněk Barnet

Nabízíme

Hole k zapůjčení a vyzkoušet si na vlastní kůži severskou chůzi s instruktorem.

Genius loci

Našim cílem je spokojený host, proto ke každému hostu a společenské akci přistupujeme individuálně. Pečlivě dohlížíme na celkový průběh a sledujeme potřeby a přání našich klientů a hostů.
Zcela jednoznačně upřednostňujeme ekologický a estetický přístup k provozování činnosti. Chceme i nadále vkusně a citlivě upravovat a dotvářet vzhled hotelu a okolí tak, aby bylo v souladu s přírodou.
Do budoucna usilujeme o získání tzv. Zeleného čtyřlístku, což je označení pro ekologicky fungující hotel. Již nyní používáme k vytápění biomasu /dřevěné pelety/. Je také naší snahou používat tzv. BIO potraviny ze zdrojů, které pochází z nejbližšího okolí a propagovat výrobky české produkce.