Veronika Loutocká

Nordic Walking Zlín

MOTO

se rodí…

 

MÍSTO PŮSOBENÍ

Zín a okolí, Olomouc a okolí.

 

JÁ a nordic walking

 Více informaci najdete již brzy zde.

Penzion Na Vršku

Penzion vyniká svoji jedinečnou polohou a tím i výhledem, který jistě ocení každý milovník hor a krásné přírody

Nabízíme

Náš milý, velmi sportovně založený personál se s velkou grácií a chutí chopil příležitosti naučit se pro Vás něco nového a svým přístupem Vás dokáže pro tento sport jistě nadchnout.

Nabízíme zapůjčení holí i s jejich správným výběrem, poradíme, jak na správnou techniku a nasměrujeme na ověřené trasy na výlety v okolí.

 

Filip Marek

Motto

Pohyb je život

Místo působení

Jeseníky

AKCE

http://www.jeswalking.cz/

Já a Nordic Walking

Nordic Walking je pro mě novou cestou v mém životě, která mě naplňuje v oblasti pohybové aktivity a duševní rovnováhy.

Mgr. Vít Bábík

Motto

Zdravě a chytře se hýbat s holemi po celý rok může každý!

Místo působení

Konice (Rehabilitační centrum Konice s.r.o.) , Ptenský Dvorek, Prostějovsko

Akce

Aktuální dění sledujte na www.nordicfun.cz

Současná činnost

fyzioterapeut v Rehabilitačním centrum Konice s.r.o.

Já a Nordic Walking

Nordic Walking mně změnil život. Jsem přesvědčen o tom, že se to může stát i Vám. Pojďte do toho se mnou!

Vzdělání: absolvent Fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci, obor Fyzioterapie, certifikovaný kurz MZ ČR PNF – neurofyziologický concept, Kineziotaping, Instruktorský kurz Nordic Walking 2015

 

Vítek portrét

 

Hotel Akademie – Hrubá Voda

Popis

Hotel Akademie – Hrubá voda Seminární hotel Akademie se nachází ve známé rekreační oblasti Hrubá Voda, v sousedství říčky Bystřice, na rozhraní Oderských vrchů a Nízkého Jeseníku v nadmořské výšce cca 300 m.n.m. a nedaleko krajského města Olomouc

Nabízíme

Zapůjčení správných holí, mapových podkladů prověřených tras případně dohodnutí krátké instruktáže si můžete objednat v hotelové recepci.

Tip od nás pro Vás

Bohatá nabídka výhodných pobytových balíčků je pro každého!

Base Camp Přerov

U nás si můžete užít na nízké lezecké stěně, boulderu, občerstvit se v baru a celé dohromady je to pak boulder – cafébar. Nachází se zde také půjčovna vybavení do hor, sněžnic, vybavení pro skialpinismus, lodí a jiných potřeb pro aktivní lidi jako jsou ti, kteří Base Camp navštěvují. Přiďte mezi nás, ať už na stěnu nebo jen tak na kávu či pivo!

Garant

Klára Mervardová

Nabízíme

Mimo sportovní aktivity (horolezecký oddíl, pravidelné Nordic Walking lekce, horokroužek atd.) si u nás můžete zajít na koncert, předášku, či jen tak posedět a občerstvit se. Nudit se určitě nebudete. Sledujte náš kalendář akcí, kde se vše dovíte:o)

 

Ivo Šenk

Motto

Společně a správnou technikou chůze za zdravím a náladou.

Místo působení

Svatý Kopeček u Olomouce a širší okolí, Litovelské Pomoraví, Jeseníky a městské sady v Olomouci. Další lokality  – trasy po dohodě.

Akce

Individuální i skupinové lekce probíhají po vzájemné e-mailové nebo telefonické domluvě. Pro aktuální termíny přejděte na moje stránky.

Já a Nordic Walking

Sportovní aktivita, která pozitivně nabíjí. Svobodný pohyb v přírodním prostředí. Posílení těla i duše.

Genius loci Svatého Kopečku u Olomouce

Tradiční poutní místo s dominantou Baziliky Navštívení Panny Marie, které učarovalo malíři Karlu Svolinskému – autoru olomouckého orloje, básníku Jiřímu Wolkerovi, překladateli, spisovateli, knihovníku a polyglotovi Ottovi Františku Bablerovi. Galerie Jana s nabídkou výtvarné expozice. ZOO Olomouc s novými výběhy, s průjezdem safari zónou. Unikátní parky obkružují unikátní historický střed města Olomouce. Významnou památkou je Sloup Nejsvětější Trojice, jež je spolu se souborem barokních kašen zapsán na seznamu UNESCO. Olomouc, jako druhá nejrozsáhlejší památková rezervace České republiky, dnes představuje kulturní, sportovní a společenské centrum Moravy.