Martina Kvapilová

Nordic Walking Příbram

MOTO

se rodí…

 

MÍSTO PŮSOBENÍ

Příbram a okolí.

 

JÁ a nordic walking

 Více informaci najdete již brzy zde.

Alena Vostatková

Nordic Walking Sibřina-Květnice, Praha východ

MOTO

se rodí…

 

MÍSTO PŮSOBENÍ

Sibřina-Květnice a okolí.

 

JÁ a nordic walking

 Více informaci najdete již brzy zde.

Dora Kopicová

Nordic Walking Brandýs and Labem

MOTO

Beze sportu to jde, se sportem to jde ještě líp.

 

MÍSTO PŮSOBENÍ

V Brandýse nad Labem a okolí. facebook: Dora Nordic Walking

JÁ a nordic walking

 Nordic walking jsem díky kamarádce objevila před více než třemi lety . V té době jsem se pokoušela vrátit k běhání, ale ten mi radost a „ užitek“ nepřinášel. Díky holím jsem ale zistila, že i dynamický pohyb nemusí znamenat, že „dojde brzy dech“, ba naopak. NW mne uchvátil natolik, že jsem chtěla techniku znát opravdu důkladně a proto jsem absolvovala v září 2016 celodenní základní kurz NW pořádaný Miroslavem Mirou, šiřitelem NW v Čechách. A tam také padlo konečné rozhodnutí o tom, že i já se chci podílet na rozšíření této pohybové aktivity u nás.

Slávka Růžičková

Motto

Ideální čas začít je právě teď

Místo působení

Studio Regenerace Nymburk, Obecní dům „Kokos“

Akce

Kondiční a rekondiční lekce, tréninky a akce, pro skupiny a jednotlivce, po osobní domluvě

Já a Nordic Walking

Nordic Walking je pro mne zdravý pohyb v přírodě, relax na čerstvém vzduchu s bezva lidmi a poznávání nových míst. Je vhodný pro každého a to se mi na tom líbí nejvíc. Chůze je nejpřirozenější pohyb člověka a s holemi je to ještě lepší.

 

 

Lázně Mšené

Lázně byly založeny již v roce 1796. Slatinné Lázně Mšené úspěšně léčí již více než 210 let zejména nemoci pohybového ústrojí, v novodobé historii se zde lečí záněty nervů a pooperační stavy. Zkušený lékařský a lázeňský personál se věnuje pacientům i hostům vstřícně a s pochopením pro individuální problémy.

Nabízíme

Půjčení NW holí v rámci Vašeho léčebného programu

Genius loci

Sedm lázeňských pavilonů je zasazeno do krásného údolí Mšenského potoka, který obklopuje rozsáhlý romantický park s rybníkem.

RETRO UBYTOVÁNÍ BRDY

Penzion Retroubytování Brdy, který se nachází asi 60 km jihozápadně od Prahy, mezi Příbramí a Rožmitálem pod Třemšínem v malebné vísce Bohutín, vám nabízí celoroční rekreační ubytování.

Garant

Jarmila Labská

Nabízíme

Půjčovnu Nordic Walking holí a průvodce NW po místních turistických skvostech.

Genius Loci

V naší zahradě máme zázračnou studnu pro pány na potenci a váhu hříchů pro dámy každého věku….v ceně pobytu!

Tip od nás pro Vás

Okolí: Dvořákův památník ve Vysoké u Příbrami, Podbrdské muzeum v Rožmitále pod Třemšínem,   Hornické muzeum Příbram , Svatá Hora, Muzeum Řimbaba v Bohutíně…

FOLLOW ME CLUB NORDIC WALKING

Šlapeme většinou kerským lesem, který má ideální terén pro nácvik Nordic Walking (severská chůze). Kerský les má blahodárné účinky po celý rok a za každého počasí.

Garant

Miroslava Hájková

Nabízíme

Nordic walking (severská chůze) je druh sportovní chůze se speciálními holemi, s jejiž pomocí se klasická procházka mění v efektní cvičení, které léčí srdce, metabolismus, nervovou soustavu i duši. Rozpis lekcí viz náš Facebook.