Vzdělávací centrum Křižánky

Je útulný multifunkční objekt, vybavený prostorami vhodnými pro pořádání nejrůznějších akcí od školení přes teambuilding až po akce společenské. Součástí objektu je bezbariérové ubytování vybavené kuchyňkou.

Proč za NW zrovna do Křižánek

Jak spolu souvisí severská chůze a malebná vesnička v srdci Vysočiny? Možná víc než by se na první pohled zdálo. Severské sporty si sem našly cestu už v roce 1886, když si místní učitel František Houdek a lesník Resch objednali právě z Norska – lyže. Díky nim se používání lyží pak rozšířilo po celé Vysočině. Proč tedy nepokračovat v jejich odkazu a nevyzkoušet si právě tady mladšího sourozence severských sportů – Nordic Walking? Nabízíme lekce pro začátečníky, tréninky „šité na míru“ i výšlapy do okolí. Poradenství a zápůjčka holí je samozřejmostí. Vše záleží na domluvě – neváhejte tedy a volejte nebo pište.

Genius Loci

Netřeba dlouze představovat. CHKO Žďárské vrchy nabízí nespočet turistických cílů. Namátkou z těch nejznámějších, které by se mohly stát cílem výšlapu s holemi, jsou Devět skal, Dráník, Malinská skála, Čtyři palice, Tři studně, rybník Řeka, Milovský rybník, rybník Dářko a další a další. Nejznámějšími kulturními zajímavostmi regionu jsou Žďár nad Sázavou s unikátní UNESCO památkou Zelená hora nebo soubor lidových staveb Veselý kopec. Milovníci klasické hudby ocení rodiště Bohuslava Martinů – město Poličku.

Tip od nás pro Vás

Po sportovním výkonu si zasloužíte kvalitní relaxaci – zkuste některou z námi nabízených měkkých technik – masáž nohou, thajskou masáž či antiaging masáž. V případě zájmu využijte stejný kontakt.

Těšíme se na Vás!