Ve čtvrtém záznamu livestreamu k 20 letům výročí Nordic Walking v ČR si můžete poslechnout rozhovor moderátora Tomáše Žece a jeho hosta Miroslava Miry. Tématem rozhovoru byly hole, vybavení a vychytávky pro Nordic Walking. Doporučujeme zhlédnout a děkujeme všem sledujícím, kteří v živém vysílání položili své dotazy.


Miroslav Mira, zakladatel Nordic Walking v ČR a zároveň hlavní instruktor sítě Nordic Walking Point, v letošním roce slaví 20 let s Nordic Walking. V roce 2003 ve Finsku na svém studijním pobytu poprvé okusil kondiční chůzi s holemi a následně o ní napsal svou diplomovou práci. Tak začala jeho cesta s Nordic Walking.

Nyní si Miroslav Mira a další Instruktoři sítě Nordic Walking Point připravili sérii živých rozhovorů na různá témata kolem Nordic Walking. Máte tak jedinečnou možnost být u zrodu nového formátu, který pro walkery a walkerky v ČR naše síť instruktorů chystá. Je jím livestream, neboli živý přenos rozhovorů na různá témata, do kterých se můžete zapojit i vy položením svých dotazů.

Jaké rozhovory již proběhly?

20 let Nordic Walking Miroslava Miry – hostorie, současnost, budoucnost – Záznam zde

Proč si najít instruktora Nordic Walking (Kateřina Klimešová) – Záznam zde

Zdravotní přínosy Nordic Walking (Veronika Peterková) – Záznam zde

Na jaké rozhovory se můžete dále těšit:

14. 6. v 19h Trasy na Nordic walking – host Hana Běhalová

Živé rozhovory sledujte na Facebooku Nordic Walking Point (odkaz na tlačítku níže).

Zapojte se i vy!

Staňte se součástí živého přenosu! Své dotazy můžete pokládat buď předem v příslušných událostech, které budou postupně k rozhovorům vytvořeny, nebo přímo živě v komentářích pod vysíláním.

Těšíme se na Vaše dotazy a přejeme příjemný poslech!

Váš tým instruktorů Nordic walking point