Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

[OBSAZENO] Beauty víkend s jógou a nordic walking

1. 10. 2021, 16:00 - 3. 10. 2021, 16:00

2900Kč
Bořetínský statek, základna pro Beauty víkend s jógou a nordic walking. Pořádá Michalela Levíčková (Samaya) a Lenka Křivánková (Nezrezneme.cz)

Společně s Míšou Levíčkovou ze studia Samaya Božsky jez, božsky žij vás zveme na BEAUTY VÍKEND DO KRÁSNÉHO BOŘETÍNSKÉHO STATKU.

Jedna parta (18 míst) bude jógovat s Míšou, druhá parta (7 míst) prozkoumá se mnou nádhery okolní přírody s Nordic Walking. Společně pak probereme JÍDLO, KTERÉ PODPORUJE ZDRAVÍ A MLÁDÍ A NAUČÍME SE SESTAVU PRO PEVNÝ OBLIČEJ. Zameditujeme, zarelaxujeme a užijeme si kvalitní odlehčenou stravu.

Kam a kdy jedeme?

Termín: 1. – 3. 10. 2021

Místo: Bořetínský statek nedaleko Jindřichova Hradce, na hranici Vysočiny a Jihočeského kraje. Mrkněte na www.boretinskystatek.cz.

Jak se přihlásím?

Přihlášky pro NW: info@nezrezneme.cz, předmět Beauty víkend NW.

Místo rezervujeme ihned, závazně až po uhrazení zálohy.

Info pro „mé nordikové“ ženy: je vhodné mít přiměřenou fyzickou kondici na pohodové zvládnutí výšlapů cca 10 km. Zkušenost s Nordic Walking je vítaným plus. Hole mohu po domluvě zapůjčit.

Kdo je Míša?

Míša Levíčková, moje dlouholetá kamarádka, je máma dvou aktivních teenagerů, certifikovaný výživový poradce, specialistka na rostlinnou stravu, majitelka studia Samaya v Berouně a lektorka vinyasa flow jógy. Můžete ji sledovat na Facebooku: Samaya (jóga) a Božsky jez, božsky žij (vegan food guru).


Letáček ke stažení a sdílení

Zveme vás na BEAUTY VÍKEND DO KRÁSNÉHO BOŘETÍNSKÉHO STATKU. Jedna parta bude jógovat, druhá se provětrá s Nordic Walking. Společně pak probereme JÍDLO, KTERÉ PODPORUJE ZDRAVÍ A MLÁDÍ A NAUČÍME SE SESTAVU PRO PEVNÝ OBLIČEJ. Zameditujeme, zarelaxujeme a užijeme si kvalitní odlehčenou stravu. Pořádá Michalela Levíčková (Samaya) a Lenka Křivánková (Nezrezneme.cz)

Podrobnosti

Zahájení:
1. 10. 2021, 16:00
Ukončení:
3. 10. 2021, 16:00
Cena:
2900Kč
Rubriky Akce:
,
Štítky Akce:
, , ,
Webová stránka:
https://www.nezrezneme.cz/pozvanka-na-beauty-vikend-s-jogou-a-nw/

Místo konání

Bořetínský statek
Bořetín 4
Bořetín, Vysočina 394 70
+ Google Mapa
View Místo konání Website