Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Český kras plný krás II.: Solvayovy lomy, PP Branžovy a okolí

11. 7. 2021, 15:30 - 19:00

250Kč
Projdeme venkovní expozici důlního skanzenu Solvayovy lomy s nádhernými vyhlídkami a nedalekou přírodní památku Branžovy v přírodní rezervaci Karlštejn. Od nádraží v Loděnici u Berouna vystoupáme ke Špičatému vrchu. V závěru se podíváme až ke kříži nad obcí Svatý Jan pod Skalou. Pořádá Lenka Křivánková, instruktorka Nordic Walking Point, Nezrezneme.cz

Projdeme venkovní expozici důlního skanzenu Solvayovy lomy s nádhernými vyhlídkami a nedalekou přírodní památku Branžovy v přírodní rezervaci Karlštejn. Od nádraží v Loděnici u Berouna vystoupáme ke Špičatému vrchu. V závěru se podíváme až ke kříži nad obcí Svatý Jan pod Skalou.

Přihláška

Doprava:

  • vlakem: Os 19914 z Prahy-Smíchov – odjezd ve 14:46, příjezd v 15:21
  • autem: možnost parkovat u nádraží nebo na Husově náměstí.

Doporučuji sledovat událost na Facebooku (vyznačit Mám zájem / Zúčastním se), budete neprodleně informováni o jakékoliv změně události a probíhající diskusi.

Vstupné: 250 Kč (pro držitele permanentky 200 Kč). Uvedený čas ukončení akce je orientační.


A kam příště?

Sledujte naše akceFacebook nebo se přihlaste k odběru zpravodaje.

Zdraví a pohodu (nejen) na prázdninových cestách vám přeje

Lenka

Podrobnosti

Datum:
11. 7. 2021
Čas:
15:30 - 19:00
Cena:
250Kč
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
, , , ,
Webová stránka:
https://nezrezneme.profiwordpress.cz/akce/cesky-kras-plny-kras-2/

Místo konání

Loděnice, vlakové nádraží (místo srazu)
Loděnice 78
Loděnice, Středočeský 26712 Česká republika
+ Google Mapa