Společně a správnou technikou chůze za zdravím a náladou.
Instruktor Nordic Walking
Datum certifikace
Místo působení
Stezky Svatý Kopeček a okolí
Kontaktní informace
Já a Nordic Walking

Já a Nordic Walking

Sportovní aktivita, která pozitivně nabíjí. Svobodný pohyb v přírodním prostředí. Posílení těla i duše.

Stezky Nordic walking Svatý Kopeček a okolí

Cílem projektu bylo vyznačit čtyři tematicky odlišné okruhy pro Nordic Walking v lokalitě Nízkého Jeseníku. Díky tomu tak došlo ke zvýšení počtu turistů a návštěvníků v oblasti od Sv. Kopečku, přes Radíkov, Pohořany, Jívovou až do Domašova nad Bystřicí. Rozmanitá a členitá krajina je v letním i zimním období atraktivní k trávení volného času široké cílové skupiny, od rodin s dětmi, sportovce (běžce, cyklisty, pěší) až po seniory.

Vyznačili jsme v rámci spolku Nordic walking Olomouc,z.s. celkem 4 okruhové trasy a jedna dálkovou. Každá trasa má svůj unikátní název. Díky širokému spektru náročnosti si Nordic Walking mohou vyzkoušet a užít všichni. Okruhy jsou určeny pro rodiny s dětmi, pro redukci hmotnosti i zvýšení fyzické kondice, a to díky okruhům informujících o nastavení správné tepové frekvence. Trasy jsou v délkách cca 3 km, 7 km, 11 km, 17 a 23 km.

Okruhy nejsou využívány jen vyznavači severské chůze, ale také návštěvníky a turisty ze Sv. Kopečku (Radíkova, Lošova, Pohořan apod.), kteří tak poznají další prozatím neznačené trasy v lesích Nízkého Jeseníku. Díky jejich zvlněném charakteru a přírodnímu podkladu je mohou využívat také cyklisté na horských kolech či běžci.

Od roku 2022 jsme se také kromě výšlapů zaměřili na NW závody.

Akce instruktora

Nejbližší akce:

Nordic Walking a běh Přírodním parkem Údolí Bystřice

Česko-polské závody pro dospělé i pro děti se konají v sobotu 13. 8. 2022. Připravili jsme pro vás trasy 7 a 13 km (pro nejmenší děti 500 m)

Veškeré informace, trasu závodu, propozice a odkaz na registraci najdete na stránce závodu na webu Nordic walking Olomouc, z.s. (i v polštině)


Individuální i skupinové lekce probíhají po vzájemné e-mailové nebo telefonické domluvě. Pro aktuální termíny přejděte na moje stránky.

 

Nordic Walking a běh Přírodním parkem Údolí Bystřice 13. 8. 2022

Kalendář akcí instruktora
Žádné nadcházející události akce.