Mgr. Jana Petranová

Při každé procházce přírodou člověk obdrží víc, než hledá. (John Muir)
Instruktorka Nordic Walking
Datum certifikace
Místo působení
Odlochovice, Jankov, Votice a okolí
Kontaktní informace
Odlochovice, Jankov, Středočeský kraj 257 03
Já a Nordic Walking

Už od dětství jsem milovala pohyb… jakýkoliv… venku v přírodě i v uzavřené tělocvičně. Pohyb mám skutečně ráda a je pro mě důležitou součástí života. Od malička jsem byla a stále jsem soutěživý typ. 🙂 Miluji pohybové aktivity, co mají „svou“ dynamiku a rychlost. A tou je pro mě i Nordic Walking.  Aktivita, kterou mohou provozovat všechny věkové skupiny a dá se provozovat kdekoliv a kdykoliv za jakéhokoliv počasí. Příznivé účinky aktivity Nordic Walking jsem poznala na vlastní tělo a toulkami přírodou našla klid v duši. Mé tělo i duše již Nordic Walking „nepustilo“. 🙂 Díky Nordic Walkingu jsem poznala a poznávám spoustu báječných a zajímavých lidí, kteří mě na cestách nejen českou krajinou obohacují.

Poprvé jsem se k Nordic Walkingu dostala v roce 2017. V roce 2019 jsem absolvovala první instruktorský kurz severské chůze. V roce 2023 jsem se přihlásila na jednodenní kurz pořádaný Nordic Sports a ten samý rok úspěšně absolvovala kurz Instruktora Nordic Walking a stala se certifikovaným instruktorem.

Od roku 2021 praktikuji Nordic Walking s lidmi s mentálním handicapem a u osob s PAS (porucha autistického spektra) mírné (středně a vysokofunkční) formy. Radost, co mě naplňuje.

Pokud nemám v ruce Nordic Walking hole, pak hraji badminton, jezdím na in-line bruslích nebo na kole, lezu ferraty, pluji po řece, v zimě lyžuji…. zkrátka žiju a poznávám svět skrze pohyb. To všechno se smíchem ve tváři a štěstím, že můžu. Díky!

Tak pojďte a buďte stejně bohatí a radostní se mnou!

 

 

Akce instruktora

Individuální lekce

  • výuka, procvičení techniky
  • protahovací cviky

Skupinové lekce

  • výuka techniky, udržení a zvýšení kondice
  • přátelská setkání, cvičení s holemi, hry, zábava

Plánované akce:

18.5.2024 (sobota) – Prezentace pohybové aktivity Nordic Walking,  Jilemnice

 

Kalendář akcí instruktora
Žádné nadcházející události akce.