Instruktoři Nordic Walking Point > Renate Rybníčková

Renate Rybníčková

Instruktorka nordic walking
Místo působení
Brno - Líšeň

Datum certifikace
 
Kontaktní telefon

Kontaktní e-mail

Webové stránky

Profily na sociálních sítích
Spojením pohybu, výživy, odpočinku a psychické pohody získáme obrovský poklad – zdraví.

Já a Nordic Walking

MOTTO:

Spojením pohybu, výživy, odpočinku a psychické pohody získáme obrovský poklad – zdraví.

MÍSTO PŮSOBENÍ

Brno Líšeň

JÁ A NW

Během života jsem zkusila různé druhy cvičení od aerobiku a zumby až po jógu a taichi a vše mě bavilo. Když jsem se pak seznámila s nordic walking, byla jsem nadšená a do této aktivity jsem se zamilovala. Je to pravidelný, rytmický a souměrný pohyb celého těla, nádherně vyvážený a přirozený, navíc v přírodě – a to je to nejlepší, co můžeme tělu dopřát!  Může ho v podstatě provozovat kdokoli, kdekoli a kdykoli a náročnost se dá už individuálně upravit – buď máte výšlap náročný nebo na pohodu.
V každé lekci máme krátké zahřátí svalů, na konci protažení, s holemi se dá i skvěle cvičit i posilovat.
V mém zaměstnání se pak zabývám výživou,  jidelníčkem, formováním postavy a nordic walking to celé skvěle doplňuje. Zvu vás ven do přírody, na vzduch, ať si protáhnete ztuhlé svaly od sezení a provětráte hlavu, setřesete stres, přijdete na jiné myšlenky, uvolníte se..….
INFORMACE O KURZECH
Chodíme každou středu 10:00 – 11:30 z Kotlanové 3a, Fit-angel,  Brno Líšeň.  Zavolejte mi a domluvte si buď individuální lekci, pokud jste začátečníkem, hole vám půjčím. Nebo pokud už máte základy, přihlaste se do skupinky. Rádi vás přivítáme  🙂

Kalendář akcí instruktora