… dát jednoduše jednu nohu před druhou může spustit lavinu pozitivních změn i ve vašem životě
lektor Bee Happy Therapy & instruktor Nordic Walking
Datum certifikace
Místo působení
Klubovna Klánovice, Axmanova 260, Praha 9
Kontaktní informace
Axmanova 260, Klanovice, Hlavní město Praha 190 14
Já a Nordic Walking

Dychtivost po zdravém životním stylu a vypracované postavě nás často nutí sahat po extrémech. Dnešní uspěchaná doba přispívá k tomu, že neumíme ocenit krásu jednoduchých věcí jako je pohyb v přírodě. Spěcháme do posilovny, s dětmi na kroužky, pak rychle domů uvařit večeři a ještě dodělat to, co jsme v práci nestihli přes den.

Byl jsem na tom podobně a trvalo mi několik let, než jsem si uvědomil, že tohle není pro mě ta správná cesta ke zdraví a duševní rovnováze. 

Pokud to máte také tak, mám pro vás dobrou zprávu:

Tou cestou je Nordic Walking! Objevil jsem ho vlastně náhodou, ale hned jsem si uvědomil, že nabízí způsob, jak efektivně posilovat celé tělo, navíc na čerstvém vzduchu a v krásné přírodě. 

Je to vlastně komplexní cvičení, které podporuje nejen svalovou sílu a výdrž, ale také snižuje stres a zlepšuje náladu. Nordic Walking mi pomohl najít rovnováhu mezi cvičením a relaxací v přírodě.

 Může to být tak i pro vás!

Zvláště v dnešní přetechnizované době se mozek potřebuje alespoň občas nudit!

A právě Nordic Walking je skvělý způsob, jak posílit celé tělo a současně zregenerovat mysl. Tato aktivita může být velmi klidná, což umožňuje mozku odpočinout si od každodenních stresorů a aktivně regenerovat. Když se naučíte poslouchat své tělo a vnímat jeho signály, můžete si vybrat tempo a intenzitu chůze, které vám vyhovují. Kontakt s přírodou a zkrocení vlastních myšlenek přispěje k vaší duševní pohodě a harmonii. Nordic Walking může být tedy ideálním způsobem, jak naslouchat svému tělu i srdci a vydat se vlastní cestou zdravého životního stylu.

… dát jednoduše jednu nohu před druhou může spustit lavinu pozitivních změn i ve vašem životě

Akce instruktora

Přijďte si Nordic Walking vyzkoušet na první lekci zdarma!

Při chůzi s hůlkami v Klánovickém lesoparku jsme vždy na čerstvém vzduchu, mimo městský ruch a hluk. Na svých lekcích se snažím vytvářet přátelské a podpůrné prostředí, kde si společně můžeme užívat přirozeného pohybu, učit se nové věci o svém těle a technice Nordic Walkingu a zároveň regenerovat svoji mysl. Moje lekce jsou vždy přizpůsobeny individuálním potřebám a cílům, ať už se jedná o zlepšení kondice, snížení stresu nebo rehabilitaci po zranění. Nordic Walking je skvělou aktivitou pro každého, bez ohledu na věk či úroveň fyzické kondice. Může ale být i náročným sportem: alternativou pro běžce a cyklisty! 

Kalendář akcí instruktora
Žádné nadcházející události akce.