Fyziosportys, Pardubice

Fyziosportys je projekt, který vznikl aby propojil svět fyzioterapie a sportu, či aktivního života. Působíme v Pardubicích a okolí. Kromě možnosti klasické fyzioterapie (terapie, pokud máte jakýkoliv problém v pohybovém aparátu) u nás najdete také prevenci pohybových problémů. Nabízíme fyzio spolupráci s Vašim sportovním týmem či individuálně se sportovci, preventivní cvičení proti pohybovým problémům, zaměřujeme se také na výuku Nordic walking.

verca a peta Pardubice (1)Garant

Bc. Veronika Peterková, Ing. Petra Škodová

Nabízíme

Pořádáme individuální lekce, výšlapy, kurzy a akce nordic walking.

Genius loci

Pardubice nejsou jen o koních, perníku, ale také pohybu:)

facebook

Nordic walking Pardubice a okolí

Soňa Šmajzrová

Motto

NW zpomalil můj životní sprint a vrátil mi schopnost vnímat přítomný okamžik. Přivedl mi do života větší pohodu a nové přátele a zlepšil mi fyzickou kondici. Co víc si přát. Všechna tahle pozitiva ale nepřijdou sama. Musíte vzít hůlky a jít jim naproti.

Místo působení

Žamberk a okolí

Akce

Veškeré mé dění (pravidelné lekce + víkendové výšlapy) najdete na mých stránkách www.nordiczamberk.cz

 Já a Nordic Walking

Nordic Walking, čili severská chůze, je už pár měsíců moje “úlitba Bohům” – neboli mé tělesné i duševní stránce. A pokud jim tyto “odpustky” v podobě chůze s hůlkami servíruji pravidelně, přestávají na mě sesílat bolesti a chmury a nastavují mi laskavější tvář:o)

 

Pavla Šulcová

Motto

“Chůze je nejpřirozenější pohyb člověka.”

Místo působení

Ústí nad Orlicí a okolí

Akce

Aktuality sledujte na webu

Pravidelné lekce: každé PONDĚLÍ a ČTVRTEK v 17h, sraz u Lidlu v Ústí nad Orlicí

             – občasné celodenní akce
Celodenní lekce spojené s poznáváním nových míst, aktivit, degustace atp.
             – lekce na míru – upravení pohybového stereotypu právě pro vás s ohledem na váš zdravotní stav
Nabízím konzultace i lekce nordic walking, poradím vám s výběrem vhodných holí a na lekce vám je zapůjčím. To vše s ohledem na váš zdravotní stav.

Já a Nordic Walking

“Nordic walking mě postavil opět na nohy.” Může se to zdát jako klišé, ale životní situace po poměrně vážném úrazu páteře mě přivedla k chůzi s holemi, postupně k nordic walking, který se pro mě stal nejen terapeutickým nástrojem, ale i společenským prostředníkem návratu do života. Dnes s radostí nabízím tuto aktivitu všem ostatním, kdo o ni projeví zájem, ať už z jakékoliv motivace. Moje profese fyzioterapeuta k tomu přímo vybízí.

Apartmány na vršku


ORIGINÁLNÍ ubytovacího zařízení Apartmánu na vršku, které jsou součástí areálu Akademie Libchavy – www.koucinkakademie.cz. Nachází se 3 km od Ústí nad Orlicí směrem na Hradec Králové.

Nabízíme

Poradna a lekce pro ubytované hosty. V naší půjčovně nabízíme širokou škálu NW holí pro malé i velké, poradíme s výběrem správných NW holí, představí vám správnou techniku chůze s NW holemi, případně vás doprovodíme nebo poradíme kudy a kam se s holemi vydat.

Genius loci

zvýrazňuje ojedinělý areál přírodních staveb a okolní příroda.

Tip od nás pro Vás

Delší procházky Nordic Walking k břehům Tiché Orlice, uplatnění Priessnitz metody – schlazování rukou a nohou ve studánkách.

Ludmila Bednářová

Motto

Stále v kondici

Místo působení

Líšnice, Žamberk a okolí

Akce

Skupinové i individuální lekce, půjčovna holí

Já a Nordic Walking

Mojí prioritou jako instruktorky Nordic Walkingu je ukázat Vám správnou techniku severské chůze, aby Vás bavila a byla Vám k prospěchu. Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká pečlivost.

 

 

Josef Musil

Motto

S Nordic Walking k zažehnání zdravotních potíží, posílení těla i ducha.

Místo působení

Apartmány na vršku, Libchavy u ústí na d Orlicí – Nordic Walking Point Apartmány na vršku

Akce

individuální a skupinové lekce probíhají po vzájemné telefonické domluvě, pro ubytované hosty dle ústní domluvy

Já  a Nordic Walking

NW mi osobně pomohl při řešení zdravotních těžkostí a skvěle zapadl do jiného chápání života, při vedení lekcí poznávám nové zajímavé osobnosti a snažím se dát účastníkům vždy něco navíc – v současnosti je to návštěva 50 kusů černé zvěře, případně 30 pštrosů, uplatnění Priessnitzovi metody otužování, prohlídka areálu s Dřevostavbou roku 2012.