Nordic Sports

Mateřské místo Nordic Walking Point v České Republice a na Slovensku.

Místo, kde se rodí dění ohledně Nordic walking, potkávají se lidé, které tato aktivita nadchla a chtějí ji šířit dál.

Nabízíme

Vzdělávání, akce, lekce, tréninky, programy, kurzy, obchůdek se specializovanám vybavením na Nordic Walking...vše co si ohledně Nordic walking budete přát.

Jsme zaměření na vzdělávání v Nordic walking s 11 letou praxí u nás. Máme program pro každého, od veřejnosti přes sportovce, firmy až po odborníky. Naším cílem je šířit Nordic walking na respektované úrovní jako sportovní, volnočasovou či rekondiční aktivitu. A doufáme, že po absolvování našich akcí se nadchnete pro tuto geniálně jednuduchou a funkční kondiční aktivitu, která s Vámi může kráčet hodně dlouho.

Na naší základně v Brně se s námi můžete setkat, zajít na lekci, trénink, výšlap  či zkonzultovat vše co Vás okolo Nordic walking zajímá od správného výběru holí, doplňků k nim, techniky tréninku s holemi, možnostech akcí, získání dárků a vybavení na sport pro sebe či přátele. Máme tu malý specializovaný obchůdek na vybavení pro aktivní pohyb, Nordic walking vychytávky. Taky si u nás můžete hole vyzkoušet či zapůjčit v naší půjčovně. Příijděte si udělat vlastní názor, zkušenost či jen tak, rádi Vás uvítáme.

A samozřejmě nabízíme spolupráci na různých úrovních včetně ceretifikace Nordci walking Point, která dává přidanou hodnotu Nordic walking. Když se Vám bude líbit co a jak děláme tak se klidně můžete přidat.

Genius Loci

Jsme na severním okraji města Brno – Lesná a za humny máme les.

  • sídlo zakladatele  Severské chůze a projektu Nordic Waling Point v České republice
  • dobře dostupné městskou dopravou, autem a lesní stezky pro tréninky máme u nosu
  • půjčovna kvalitních holí na Nordic walking
  • veškeré zázemí pro vaše programy (šatny, sprchy, vzdělávací místnosti, společenský sál, kuchyńka atd.)

Tip

Výlet na Soběšickou rozhlednu na Ostré horce (místě prvního triangulačního bodu pro vyměřování území v Rakousko-Uhersku)…jedinečný výhled na celé Brno a okolí (když je hezky i na kus jižní Moravy, Pálavu). Cca 15min. chůze od nás.