5.001
Certifikát Nordic Walking Point
Zlatý
Datum certifikace
Mateřské místo Nordic Walking Point v České Republice a na Slovensku. Místo, kde se potkávají lidé, které tato aktivita zaujala, nadchla a chtějí se s ní bavit. Šlápněte si s námi pro dobrou kondici a zdraví!
Kontaktní údaje
Nabízíme

Vzdělávání, pravidelné lekce, tréninky, kurzy, programy pro organizace, firmy. Vedeme obchůdek se specializovanám vybavením na Nordic Walking...vše co si ohledně Nordic walking budete přát.

Jsme zaměření na vzdělávání v Nordic walking. Školíme všechny od veřejnosti, přes odborníky po instruktory (za které ručíme).

Naším cílem je šířit Nordic walking na respektované úrovní jako sportovní, volnočasovou či rekondiční aktivitu. A doufáme, že po absolvování našich akcí se nadchnete pro tuto geniálně jednuduchou, efektivní a funkční kondiční aktivitu, která s Vámi může kráčet hodně dlouho.

Na naší základně v Brně se s námi můžete setkat, zajít na lekci, trénink, výšlap  či zkonzultovat vše co Vás okolo Nordic walking zajímá od správného výběru holí, doplňků k nim, techniky tréninku s holemi, možnostech akcí, získání dárků a vybavení na sport pro sebe či přátele. Máme tu malý specializovaný obchůdek na vybavení pro aktivní pohyb, Nordic walking vychytávky. Taky si u nás můžete hole vyzkoušet či zapůjčit v naší půjčovně. Příijděte si udělat vlastní názor, zkušenost či jen tak, rádi Vás uvítáme.

A samozřejmě nabízíme spolupráci na různých úrovních včetně ceretifikace Nordci walking Point, která dává přidanou hodnotu Nordic walking. Když se Vám bude líbit co a jak děláme tak se klidně můžete přidat.

Genius Loci

Jsme na severním okraji města Brno – Lesná a za humny máme les.

  • sídlo zakladatele  Severské chůze a projektu Nordic Waling Point v České republice
  • dobře dostupné městskou dopravou, autem a lesní stezky pro tréninky máme u nosu
  • půjčovna kvalitních holí na Nordic walking
  • veškeré zázemí pro vaše programy (šatny, sprchy, vzdělávací místnosti, společenský sál, kuchyńka atd.)
Fotogalerie místa