O certifikaci Nordic Walking Point

Cílem projektu Nordic Walking Point

je vytvářet, zviditelňovat a podporovat lidi a místa, která jdou s potřebami dnešní doby a záleží jim na kvalitě jejich služeb.

Nordic Walking Point přináší

  • Značku, která Vám (nám společně) pomáhá být vidět, celorepubliková prezentace díky portálům www.nordicwalkingpoint.cz a www.nordicsports.cz
  • Novou službu na respektované úrovní, která lidi baví a rozšíří vaše portfolio aktivit
  • Nové produkty (hole a vybavení pro Nordic walking) a možností jejich osobního prodeje a tak spojení s vašimi klienty
  • Nová příležitost pro spolupráci a nové klienty (od webové prezentace po osobní doporučení)

Nordic Walking Point zahrnuje

  • Vyškolený personál, který ví, umí a poradí
  • Kvalitní hůlky k zapůjčení (ke koupi) – exlusivně jen pod značkou Nordic walking point
  • Podpůrné materiály, které jasně a smysluplně komunikují
  • Ochrannou známku Nordic Walking Point (ve třech kategoriích)

Druhy certifikace Nordic Walking Point

Nordic Walking Point známka je rozdělená do třech kategorií: bronzová, stříbrná a zlatá. Každá známka symbolizuje rozsah nabízených služeb, popsaných viz níže.

Zlatá známka Nordic Walking point je nejvyšším stupněm certifikace. Je to známka pro místa, kde se Vám dostane veškerých služeb Nordic Walking tzn. od zapůjčení kvalitních holí, dobré rady „jak na to“ jednoduše, efektivně a elegantně od originálně vyškoleného a certifikovaného instruktora, který Vás provede správnou technikou severské chůze tak aby Vám přinášela to co od ní očekáváte.Instruktor vám nabízí své dovednosti, znalosti a také svůj osobní přístup. Dále Vám instruktor přináší setkání, které může být zdrojem vašeho rozvoje (odstranění chyb, cvičení pro inspiraci, zajímavé zdroje informací a příběhů). Navíc Vás instruktor provede terény a dá tip kde dál se vydat na stezky s hůlkami. Chci certifikaci Nordic Walking Point.
Stříbrná známka Nordic Walking Point je známka pro místa s půjčovnou holí a proškoleným člověkem, který ovládá základy správné techniky, dokáže ji představit a inspirovat k cvičením s holemi. Taky dá tipy na vhodné terény pro Vás. Chci certifikaci Nordic Walking Point.

Bronzová známka Nordic Walking Point je známka půjčovny, kde vám zapůjčí Nordic Walking hole a sdělí základní informace k provozování severské chůze a k vhodným terénům. Chci certifikaci Nordic Walking Point.