O certifikaci Nordic Walking Point

Cíl projektu 

je vytvářet, zviditelňovat a podporovat lidi a místa, která jdou s potřebami dnešní doby a záleží jim na kvalitě jejich služeb.

Ochranná známka Nordic Walking Point přináší

  • Značku, která je vidět
  • Novou službu na respektované úrovní, která lidi baví
  • Nové produkty (kvalitní finské hole) a možnost jejich prodeje
  • Novou příležitost pro spolupráci a nové klienty

Druhy certifikace Nordic Walking Point

Certifikace Nordic Walking Point je rozdělená do třech kategorií s rozdílným rozsahem nabízených služeb:

Zlatá známka Nordic Walking point je nejvyšším stupněm certifikace. Je to známka pro místa, kde se Vám dostane veškerých služeb Nordic Walking tzn. od zapůjčení kvalitních holí, dobré rady „jak na to“ jednoduše, efektivně a elegantně od originálně vyškoleného a certifikovaného instruktora, který Vás provede správnou technikou severské chůze, tak aby Vám přinášela to co od ní očekáváte. Instruktor vám nabízí své dovednosti, znalosti a také svůj osobní přístup. Dále Vám instruktor přináší setkání, které může být zdrojem vašeho rozvoje (vyladění pohybových vzorců, cvičení pro inspiraci, zajímavé zdroje informací). Navíc Vás instruktor provede terény a dá tip kde dál se vydat na stezky s hůlkami. Chci certifikaci Nordic Walking Point.
Stříbrná známka Nordic Walking Point je známka pro místa s půjčovnou holí a proškoleným člověkem, který ovládá základy správné techniky, dokáže ji představit a inspirovat k cvičením s holemi. Taky dá tipy na vhodné terény pro Vás. Chci certifikaci Nordic Walking Point.
Bronzová známka Nordic Walking Point je známka půjčovny, kde vám zapůjčí Nordic Walking hole a sdělí základní informace k provozování severské chůze a k vhodným terénům. Chci certifikaci Nordic Walking Point.