Jan Grznár Průvodce Aktivním Životním Stylem na Vysočině

Na Vysočině poblíž Jihlavy, mezi středověkými městy a zelenými kopci, najdeme instruktora Nordic Walking Jana. Tento muž s věčným úsměvem na tváři se stal průvodcem aktivního životního stylu pro místní obyvatele.

Jednoduchý, ale účinný přístup

Jan nemusí mít výrazné marketingové kampaně. Jeho přístup k Nordic Walking je jednoduchý, ale účinný. Místním nabízí možnost se zapojit do skupinových procházek nebo si objednat individuální lekce. Jeho úspěch tkví v jeho schopnosti motivovat a inspirovat lidi k pravidelnému pohybu, a to i bez velkého rozpočtu.

Bez velkých slov, ale z velkým významem

Janovi nejde o velké slova nebo mediální pozornost. Jeho touha spočívá v tom, aby pomohl místním obyvatelům a návštěvníkům najít radost v prostém pohybu a užít si krásu Vysočiny. Jeho přístup k Nordic Walking, jeho oddanost tomuto způsobu života a jeho laskavost k těm, kteří se k němu připojují, jsou jeho skutečnými silnými stránkami. Jan ukazuje, že pro aktivní životní styl nepotřebujete mnoho, stačí pouze nadšení a touha podělit se o radost z pohybu s ostatními.

Profil Jana Grznára si prohlédněte ::: zde:::

Pro kompletní rozhovor si můžete přehrát video na našem oficiálním YouTube kanálu . A nebo přímo pod článkem. Získejte informace o našem instruktorovi, ale také inspiraci k tomu stát se aktivním účastníkem Nordic Walking