V roce 2022 se podařilo navázat spolupráci s VOZP. Tato pojišťovna nyní nabízí pro své členy slevu 15 % a to jak na lekce tak i na hole. Jedná se o slevu, kterou lze uplatňovat v rámci sítě Nordic Walking Point. Neváhejte a přijďte s námi okusit jednu z hravých lekcí s certifikovanými instruktory.

Co vše umíme?

Prodej holí

Nabízíme ke koupi kvalitní nordic walking hole značky Start a Haakon. Tyto hole vynikají svojí lehkostí a pevností. Pokud máte hole dlouho, lze k holím Start dokoupit i vyměnitelné díly, což je určitě zárukou kvalitní značky. Například výměna poutka či celého madla při dlouhodobém opotřebení je pro nás již mnoho let samozřejmostí. Stejně tak jako výměna hrotu hole. Hole Haccon mají novou tradici v Čechách, jedná se o českou značku a oplývají krásnými designy.

Individuální lekce

Jsme pevná a stabilní síť instruktorů a proto je pro každého instruktora samozřejmostí, že umí zajisti i individuální lekci. Tyto lekce se dají krásně přizpůsobit individuálním požadavkům a je možné se vám věnovat naplno. Někteří lidé nemají rádi společnost a chtějí si spíše chodit sami v lese… Pro tyto osoby je start s individuální lekcí perfektním začátkem s nordic walking!

Skupinové lekce

Pro menší skupiny nabízí naši instruktoři skupinové lekce. Jedná se o pravidelné hodiny (spíše kondiční), výšlapy (tůry) a také kurzy (omezený časový úsek). Neváhejte a kontaktujte své nejbližší lektory dle mapy instruktorů nebo podle nejbližší akce v kalendáři. U všech lze uplatňovat slevu od VOZP!

Lekce na Míru

Po dohodě umí mnoho instruktorů zařídit i lekce na míru, například v rámci teambuildingů nebo pro větší skupiny osob. Tyto akce jsou pro instruktory vždy výzvou, ale máme s nimi také dlouholetou zkušenost. Proto i s těmito akcemi se můžete obracet na všechny instruktory NWP!

Lekce s Mírou

Aby toho nebylo málo, kromě toho, že umíme lekce na míru, pořádáme lekce i s Mírou! Tím myslím předního tahouna sítě NWP a jednoho z hlavních průkopníku nordic walking v ČR, Miroslava Miru. Má bohaté zkušenosti s nordic walking, které pramení z poznávání tohoto sportu ve Finsku a dále z šíření osvěty o tomto sportu u nás. Tomu všemu se věnuje již od roku 2003. Míra nás dostatečně proškolil a my ho, jako instruktoři sítě NWP, rádi podporujeme.

Posilování, protahování, balanční cviky, setkání

Jak jsem již psala, Míra nás naučil vše. V rámci lekcí nordic walking se s námi můžete těšit na různé rozcvičky a pauzy, během kterých se protáhneme, zaposilujeme si a možná i vyzkoušíme trochu naši stabilitu. To vše s holemi na nordic walking! Pokud nevěříte, čtěte více v našich článcích o posilování, protahování a stabilitě. Kromě toho všeho si užijete také přírodu a trochu té legrace.

Abychom všichni jako team nezakrněli, jednou ročně se scházíme na interním vzdělávání tzv. SISU. Na této akci si předáváme vlastní zkušenosti a snažíme se přijít s něčím novým na své budoucí lekce a kurzy. A také se vzděláváme ve světě online a dlaších oborech, které s vedením kvalitních hodin nordic walking souvisí.

Více o spolupráci s VOZP čtěte na webu.

Autor článku:

Bc. Nikol Zábrodská