Načítám Akce

« Všechny Akce

 • akce již proběhla.

INSTRUKTOR NORDIC WALKING 2024

24. května, 9:00 - 26. května, 17:00

|Opakující se Akce (zobrazit vše)

Jedna akce dne 24. 5. 2024 v 9:00

Jedna akce dne 21. 6. 2024 v 9:00

17999 Kč

Instruktor Nordic Walking s akreditací MŠMT!

Instruktorský kurz vede Mgr. Miroslav Mira, (zakladatel Severské chůze, Nordic walking a projektu Nordic Walking Point v ČR) a tým instruktorů a lektorů Nordic walking point a vybraní externí experti v oborech přednášených.

Máme pro Vás lektory, za kterými stojí za to dorazit kamkoliv, třeba do Brna!

ABSOLVUJETE-LI NÁŠ INSTRUKTORSKÝ KURZ

 • dostane se vám toho nejlepšího za 21 let praxe Nordic Walking.
 • můžete s námi spolupracovat nejen jako instruktoři (také jako lektoři, konzultanti, partneři, obchodníci).
 • máte možnost získat oprávnění pro živnostenský list (začít podnikat).
 • stát se součástí originálního fungujícího týmu instruktorů Nordic Walking Point a tím být vidět (tzn. podpoříme Vás jak v rozjezdu tak hlavně v dlouhodobém fungování, které nám dává smysl neb chceme společně růst).

Vzkaz pro Vás: „Připravíme vás pro praxi moderního Nordic Walkingu, který jednak vychází z originálních finských kořenů, na kterých jsme vyrostli, a které od začátků inovujeme, rozvíjíme a propracováváme dle nejnovějších poznatků současnosti, tak abyste se stali žádanými a vyhledávanými instruktory.“

TERMÍNY INSTRUKTORSKÉHO KURZU (IK) Nordic Walking 2024: 

1. část IK: 26. – 28.4. 2024

2. část IK: 24. – 26.5. 2024

3. část IK: 21. – 23.6. 2024

Zkouška u Autorizované osob (AO) Zkoušky profesní kvalifikace pro ty, co chtějí získat živnostenské oprávnění pro profesní kvalifikaci Instruktor kondiční chůze.

Kdo máte o instruktorský kurz zájem, hlaste se na kurz Nordic Walker I., který je vstupenkou na IK (adepty cíleně vybíráme a proto je potřeba se navzájem seznámit, v praxi se nám to mnohokrát osvědčilo). Více o Instruktorském kurzu.

CENA KURZU 17 999 Kč

Součástí ceny kurzu je:

 • Originální materiály pro studium i praxi.
 • Příprava pro vaši praxi (cenné zkušenosti z praxe od nás, našich instruktorů, externích lektorů).
 • Možnost se přidat do sítě instruktorů Nordic Walking Point (NWP), kde společně rosteme dál vč. zajímavých pracovních příležitostí. Pro představu zde odkaz na krátký video sestřih, jak vypadá tradiční každoroční sraz instruktorů sítě NWP nazvaný SISU.
 • Osvědčení Instruktor kondiční chůze (kód 74-014-H) ala „Instruktor nordic walking“, akreditovaný Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT)
 • Zkoušky profesní kvalifikace Instruktor kondiční chůze.

Pokud chcete získat živnostenské oprávnění pro profesní kvalifikaci Instruktor kondiční chůze,  je třeba absolvovat samostatnou zkoušku u autorizované osoby, kterou nabízíme i my (Autorizovaná osoba (AO) Mgr. Miroslav Mira MSMT-15669/2019) a to v termínu po instruktorském kurzu (termín je plánován na 8. -10. 9. 2024). Cena zkoušky je 5000 Kč. Účastníci našeho IK cenu nehradí, je zahrnuta v ceně IK (platí do dvou let po absolvování IK).

Přihlášení se na kurz

 1. Podmínkou pro přihlášení na kurz je absolvování základního vzdělání pořádaného Nordic sports nebo sítí NWP (nejlépe kurzu Nordic walker I., nebo alternativa min. 3 x 1,5h individuální lekce nordic walking u instruktora sítě NWP). Toto kritérium nás vzájemně seznámí a v praxi se nám oboustranně osvědčuje.
 2. Po absolvování vstupního kritéria (ideálně alespoň 1/2 roku před IK, kdy budete moci na sobě pracovat, což v IK zúročíte) nám napište email, potvrdíme si, že na IK jste připraveni a můžete se přihlásit přes přihlašovací formulář instruktorského kurzu (IK), níže.
 3. Po potvrzení min. počtu účastníků Vám zašleme fakturu a informace ke kurzu.
 4. Zaplacený kurz = místo na kurzu.

Storno podmínky, prosíme o přečtení.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Podrobnosti

Zahájení:
24. května, 9:00
Ukončení:
26. května, 17:00
Cena:
17999 Kč
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
Webová stránka:
https://www.nordicsports.cz/akce/instruktorsky-kurz/

Místo konání

Nordic walking point – Nordic sports
Dusíkova 824/5
Brno, Jihomoravský 638 00
+ Google Mapa
Telefon
775709079
View Místo konání Website