V sobotu 6. 6. 2020 odstartovala letošní, již jedenáctá Nordic walking tour zastavením v Kunratickém lese. V živém vstupu pořadu Studio 6 – Víkend jsem na ČT24 představila celý seriál a s redaktorkou Ladou Kolovratovou předvedla krátkou ukázku severské chůze. 

Záznam živého vstupu najdete na iVysilani.cz ve Studiu 6 – Víkend, video jsem uložila i na YouTube (zejména pro diváky ze zahraničí, kteří nemají přístup k iVysilani.cz).

Za povšimnutí stojí, že jako úvodní ilustrační záběry byly použity záběry z centrály Nordic sports z Brna-Lesné.

S přáním příjemných chvil s nordic walking,

Lenka Křivánková, instruktorka Nordic Walking Point, www.nezrezneme.cz

Fotogalerie

Buďte o krok napřed!

Termíny kurzů, lekcí, výletů a novinky ze světa nordic walking od Lenky z Nezrezneme.cz - pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Lenka Křivánková

Lenka Křivánková

instruktorka Nordic Walking Point, Nezrezneme.cz

Zapálená propagátorka kondiční chůze, nadšená pro moderní technologie. Ukazuji skupinám, soukromým klientům i firmám, jak přínosná i zábavná může být chůze se speciálními holemi. 

Spolupracuji s organizací STOB (Stob obezitě), pro kterou pořádám žádané skupinové kurzy. Působím hlavně v Praze a na Berounsku.

Kromě severské chůze mám blízko k moderním technologiím (školím uživatelské PC dovednosti), hraji na housle v amatérském smyčcovém orchestru Musica Alternativa a mluvím pěti jazyky.