V dnešním článku bychom vás rádi pozvali na rozhovor do obce Hrabová u  Zábřehu, kde jsme měli tu čest setkat se s jedním z místních průkopníků Nordic Walking. Jedná se o Petra Odložila, instruktora Nordic Walking Point, který tuto zdravou aktivitu šíří po místním regionu.

Pokud jste ještě neslyšeli o Nordic Walking, jde o sport, který kombinuje chůzi s využitím speciálních holí. Je to skvělý způsob, jak si užít přírodu a zároveň posílit celé tělo. Při správném provedení Nordic Walking se zapojují různé svalové skupiny, což z něj dělá výbornou volbu pro ty, kteří chtějí zlepšit svou kondici a zdraví.

V našem videu jsme se setkali s Petrem Odložilem, který nám sdělil několik tipů a triků, jak začít s Nordic Walking, jak si organizuje své lekce. Jestli poslouchá hudbu během tréninku. Rozhovor byl plný inspirace a motivace pro všechny, kteří by chtěli začít s Nordic Walkingem, a také pro ty, kteří už tuto aktivitu provozují.

Pokud žijete v této lokalitě nebo okolí, měli byste rozhodně zvážit možnost kontaktovat Petra a připojit se k jeho skupině Nordic Walking. Je to skvělá příležitost nejen k fyzické aktivitě, ale také k sociálnímu setkávání s lidmi, kteří mají stejné zájmy.

Profil Petra na Nordic walking poit si prohlédněte ::: zde :::

Pro kompletní rozhovor si můžete přehrát video na našem oficiálním YouTube kanálu . A nebo přímo pod článkem. Získejte informace o našem instruktorovi, ale také inspiraci k tomu stát se aktivním účastníkem nordic walking komunity.