Veronika Peterková není jen fyzioterapeutkou a instruktorkou Nordic Walking, ale také průvodkyní do přírody a lektorkou konceptu Lesní mysl.

Její spojení s přírodou a láskou k pohybu vytváří unikátní zážitky pro její klienty v okolí Pardubic a Hradce Králové. Jako fyzioterapeutka zdůrazňuje nejen fyzickou aktivitu, ale i mentální pohodu.

Ve svých lekcích Nordic Walking nejenže dbá na správnou techniku chůze s holemi, ale také propojuje pohyb s přírodním prostředím. Veronika věří, že procházky v lese nejen posilují tělo, ale také otevírají prostor pro odpočinek mysli. Její přístup k Nordic Walking je jak o cvičení, tak o objevování krásy lesa a propojení s přírodou.

Veronika Peterková spojuje svou odbornost jako fyzioterapeutka s vášní pro pohyb v přírodě. Její hodiny nejsou pouze o fyzické kondici, ale také o harmonizaci těla a mysli. Pro ty, kteří hledají nejen sportovní výzvu, ale i oddych v náručí přírody, se stává Veronika inspirativní průvodkyní, která posouvá Nordic Walking na novou úroveň.

Profil Veroniky Peterkové nalezte ::: zde :::

Pro kompletní rozhovor si můžete přehrát video na našem oficiálním YouTube kanálu . A nebo přímo pod článkem. Získejte informace o naší instruktorce, ale také inspiraci k tomu stát se aktivním účastníkem Nordic Walking.