Poprvé jsme v živém rozhovoru (livestream) na facebooku Nordic Walking Point přivítali externího hosta: fyzioterapeutku a instruktorku Oxygen Advantage Dorotu Harvanovou (fyziodoris.cz). Tématem byl tentokrát funkční dech. Moderátorkou rozhovoru byla Kateřina Klimešová.

Dýchání je proces, který provádíme automaticky, aniž bychom nad ním nějak přemýšleli. Ale i dýchat se dá dobře a špatně. Za den provedeme několik tisíc nádechů a výdechů. Pojďme jim věnovat svou pozornost!

Věděli jste, že kvalita vašeho dýchání ovlivňuje např. spánek, vaši životní energii nebo třeba bolest zad? A co třeba kazivost zubů? O tom všem, ale i o pohybu obecně, o napřímení těla, o tom, co dalšího se v našem těle vzájemně ovlivňuje, se dozvíte v následujícím rozhovoru.

Přejeme příjemný poslech!

Další rozhovory budou následovat. Na konci června (termín upřesníme – sledujte facebook Nordic Walking Point) se můžete těšit na pánské složení rozhovoru s tématem Nordic Walking pro chlapy! Záznamy proběhlých livestreamů můžete shlédnout zde.

Zapojte se do rozhovoru i vy!

Staňte se součástí živého přenosu! Své dotazy můžete pokládat buď předem v příslušných událostech na facebooku, které budou postupně k rozhovorům vytvořeny, nebo přímo živě v komentářích pod vysíláním.

Pro rozpis termínů i možnost pokládat dotazy přímo k vysílání sledujte facebook Nordic Walking Point.

Děkujeme, že šlapete s námi!

Váš tým instruktorů Nordic Walking Point