V pondělí 18. května 2020 jsem byla hostem Snídaně s Novou. S kolegyní Kristinou Schejbalovou jsme ve dvou vstupech pohovořily o nordic walking a jménem Českého klubu Nordic Walking (ČKNW) jsme diváky pozvaly na zahájení letošní Nordic Walking Tour v sobotu 6. 6. 2020 v Praze-Kunraticích – odstartuje již 11. ročník! Obě budeme účastníkům k dispozici jako instruktorky nordic walking, seznámíme je se správnou technikou severské chůze, provedeme je po trase a společně si zacvičíme, popovídáme a protáhneme se po nucené izolaci v čase koronavirových omezení.

Záznam vysílání je k dispozici na mém YouTube (na stránkách TV Nova už bohužel ne). Naše vstupy: 1. vstup v čase 27:40 a 2. vstup v čase 53:50. Níže přikládám pár fotek ze studia i zákulisí. 

Přeji příjemnou podívanou a těším se na setkání na některém ze zastavení Nordic Walking Tour

 Lenka Křivánková, Nezrezneme.cz – Nordic Walking & Fitness, instruktorka Nordic Walking Point

 

Na této stránce najdete přehled všech mých vystoupení v médiích (televize, rádio…).

  


 Fotogalerie – pár záběrů ze studia i zákulisí

 

 

Buďte o krok napřed!

Termíny kurzů, lekcí, výletů a novinky ze světa nordic walking od Lenky z Nezrezneme.cz - pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Lenka Křivánková

Lenka Křivánková

instruktorka Nordic Walking Point, Nezrezneme.cz

Zapálená propagátorka kondiční chůze, nadšená pro moderní technologie. Ukazuji skupinám, soukromým klientům i firmám, jak přínosná i zábavná může být chůze se speciálními holemi. 

Působím hlavně v Praze a na Berounsku.

Kromě severské chůze mám blízko k moderním technologiím (školím uživatelské PC dovednosti), hraji na housle v amatérském smyčcovém orchestru a mluvím pěti jazyky. Mám dvě dospívající děti.