Živé rozhovory (livestreamy) na facebookové stránce Nordic Walking Point pokračují. Tentokrát jsme zvolili nový formát a do rozhovoru pozvali více hostů. Vznikla tak spíše diskuze než rozhovor a nazvali jsme ji Fyzio dýchánkem. Ke společnému debatování se sešly fyzioterapeutky instruktorské sítě NWP: Kateřina Klimešová, Mirka Chromiaková, Hana Běhalová a Veronika Peterková.

Diskuze se samozřejmě týkala Nordic Walkingu jako takového, ale také pohybu obecně, koordinace těla, dobrých i špatných návyků. Také sledující posluchači živého rozhovoru přidali své dotazy – ty se týkaly správné obuvi, koordinace a zapojení končetin do pohybu, ale i zdravotních neduhů. Každá z fyzioterapeutek přidala svůj pohled a také své zkušenosti s klienty. Poslechněte si náš hodinový Fyzio dýchánek, stojí za to.

Přejeme příjemný poslech!

Další rozhovory budou následovat. O jejich termínu a tématu vás budeme informovat na sociálních sítích Nordic Walking Point. Záznamy proběhlých livestreamů můžete shlédnout zde.

Zapojte se do rozhovoru i vy!

Staňte se součástí živého přenosu! Své dotazy můžete pokládat buď předem v příslušných událostech na facebooku, které budou postupně k rozhovorům vytvořeny, nebo přímo živě v komentářích pod vysíláním.

Pro rozpis termínů i možnost pokládat dotazy přímo k vysílání sledujte facebook Nordic Walking Point.

Děkujeme, že šlapete s námi!

Váš tým instruktorů Nordic Walking Point