Instruktoři Nordic Walking Point > Bc. Hana Běhalová

Bc. Hana Běhalová

Instruktor Nordic Walking a zdravotního cvičení
Místo působení
Uherský Brod a okolí

Datum certifikace
 
Kontaktní telefon

Kontaktní e-mail

Profily na sociálních sítích
Nordic Walking mi dává křídla!

Já a Nordic Walking

Hana Běhalová, Nordic Walking Uherský Brod TamDem

 

Pohyb je nedílnou součástí našeho života a proto si ho pojďme užít. A každý si ho může užít. Ano, nejhorší je cesta z gauče k domovním dveřím 🙂 Pak už to spolu zvládneme. Ráda bych Vám nabídla pohybové aktivity šité Vám na tělo a to ve formě Zdravotního cvičení, SM-systém a stále více oblíbeného Nordic Walking.

 

Mě osobně Severská Chůze změnila život k lepšímu a to po stránce fyzické, psychické i sociální. Od mládí miluju turistiku a objevování krásných koutů naší země. Po dvou těhotenstvích a úrazu páteře jsem se trápila s nadváhou a bolestmi zad. Základní kurz NW mě nadchl, chtěla jsem techniku více poznat a vypracovat. Hole přidaly chůzi nový rozměr, více svalů v akci, pohodový pohyb, čistou hlavu. Kondice šla nahoru a kila dokonce dolů. Díky Nordic Walking jsem poznala mnoho milých a stejně naladěných lidí. Instruktorský kurz Nordic Walking byla pro mě jasná volba. Chci svoje poznatky a zkušenosti předávat dál mezi lidi.

Původní profesí jsem fyzioterapeut a moc mě baví pozorovat tělo v pohybu. A Nordic Walking je komplexní a efektivní pohyb celého těla, který přináší akci i úlevu a mnoho dalších benefitů. Provozovat a zamilovat si jej může opravdu každý. Řešíte pooperační nebo poúrazový stav, potřebujete se dostat zpět do kondice? Trpí vaše tělo sedavým zaměstnáním nebo hledáte kompenzaci ke svému oblíbenému sportu?

Vykročme spolu do kondice!

Akce instruktora

Pravidelné skupinové lekce – každý čtvrtek 8:15 nebo 18:00

Individuální lekce – dle vzájemné domluvy

Výšlapy v sobotu dopoledne – Túlavé soboty – viz kalendář akcí

Bližší info zde

Kalendář akcí instruktora