V minulém roce jsme jako síť instruktorů zahájili sérii vzdělávacích rozhovorů, které se točí kolem tématu Nordic Walking. Naši posluchači se od odborníků z řad instruktorů NWP dozvěděli spoustu informací o historii kondiční chůze s holemi, o zdravotních přínosech NW, o hubnutí nebo regeneraci. Ale také proč si najít instruktora Nordic Walking, jaké jsou vychytávky a vybavení, jaké volit trasy pro kondiční chůzi nebo jaké zařadit cvičení do výšlapů. Minulá vysílání si můžete poslechnout zde.

Živé rozhovory (livestreamy) na facebookové stránce Nordic Walking Point jsou zpět!

Jak se nakopnout do Nordic Walking sezóny

V roce 2023 budeme s rozhovory pokračovat. Před Velikonoci proběhl první livestream pod vedením moderátorky Kateřiny Klimešové, jejímž hostem byl Miroslav Mira – zakladatel a vedoucí instruktor sítě Nordic Walking Point. Povídali si na téma „Jak se nakopnout do Nordic Walking sezóny“. O čem se v rozhovoru dozvíte? Jak můžete začít s Nordic Walking, jak se dále udržíte v aktivitě, jak si udržíte motivaci k pohybu, kde najdete informace o Nordic Walking nebo kde vyhledáte ty, pod jejichž vedením můžete Nordic Walking zařadit do vašeho života – instruktory.

Mimo to se dozvíte i o novinkách, které vznikly na webu Nordic Walking Point – sekce Cvičení, Trasy, Magazín a Programy Nordic Walking.

Hodinový rozhovor Kateřiny Klimešové a Miroslava Miry je nabitý informacemi. Stojí za váš poslech, ať už při chůzi v lese, při cestě autem nebo při chvíli odpočinku.

Přejeme příjemný poslech!


Další rozhovory, zhruba v četnosti jedenkrát měsíčně, budou následovat. O jejich termínu a tématu budete informováni.

Zapojte se do rozhovoru i vy!

Staňte se součástí živého přenosu! Své dotazy můžete pokládat buď předem v příslušných událostech na facebooku, které budou postupně k rozhovorům vytvořeny, nebo přímo živě v komentářích pod vysíláním.

Pro rozpis termínů i možnost pokládat dotazy přímo k vysílání sledujte facebook Nordic Walking Point.

Děkujeme, že šlapete s námi!

Váš tým instruktorů Nordic Walking Point