Cvičení – Nordic Walking Gym 

Naše tělo je uzpůsobeno k pohybu, proto by cvičení a sport měly být běžnou součástí života. Zároveň by nám ale naše pohybová aktivita měla kompenzovat pracovní zatížení, tzn. vyrovnat deficit pohybu, nebo naopak přispět ke svalovému odpočinku (pokud se v práci docela ,,naběháme“).

Proto vám přinášíme inspiraci ke cvičení s holemi od našich instruktorů Nordic Walking Point. Vyzkoušejte si jej sami nebo přijďte na lekci, kurz, výšlap, kde se vám dostane opravdu kvalitní péče, od jednotlivých instrukcí až po korekce těla, aby vybraná cvičení pro vás fungovala.

Videa budou postupně přibývat, tak jak budete potřebovat, můžete zde zavítat a nechat se inspirovat. Určitě si cvičení zkuste sami ať cítíte ten užitek a máte dobrý prožitek. Apropos, ve skupině většinou cvičíme poctivě, pestře, vydržíme delší čas a často to je i relax, dobrá zábava. Tak si to zkuste třeba s instruktorem Nordic Walking Point.

"Nordic walking již dávno není jen o chůzi s holemi a kdo si to stále myslí, ten ještě nezavítal k instruktorům sítě Nordic walking point."