„Neberte život příliš vážně, stejně z něho nevyváznete živí.“ (Vybráno ze spisů Elberta Hubbarda - 1911)
Instruktor Nordic Walking
Datum certifikace
Místo působení
Brno
Kontaktní informace
Já a Nordic Walking

Ahoj, sport ve všech jeho formách je součástí mého života. Považuji se za všestranného a aktivního sportovce. Nordic Walking jsem objevil před několika lety, kdy jsem začal objevovat stezky kolem Brna a na blízké Vysočině a zbavil se tak předsudku, že chůze s holemi je jen pro starší lidi. Je to tak náročné, kolik energie do toho dáte. Pak se vám může zdát, že lesní stezkou letíte.

Svoji techniku si stále zdokonaluji, ať již na kurzech zkušenějších kolegů, nebo pravidelnými vycházkami lesem.

Proč mi Nordic Walking učaroval?

Nikdy jsem nepřišel na chuť kondičnímu běhání. Dynamická chůze NW je sportovní aktivita, která skvěle balancuje, v dnešní uspěchané době, pracovní nasazení a volný čas.  Čas strávený na lesní stezce nebo polní cestě skvěle dobíjí tělo a čistí mysl.

Předávat své zkušenosti jako instruktor dále jsem se rozhodnul z jednoduchého důvodu. Na lekcích potkávám zajímavé lidi, a zpětná vazba a radost klientů, že pro své tělo udělali něco prospěšného, dělá radost i mě.

Akce instruktora

Chceš mít přehled o mých lekcích, ať o jednorázových i pravidelných výšlapech? Zaregistruj se na http://www.tomnordic.cz. Také můžeš využít kalendář na https://www.nordicwalkingpoint.cz. A pokud používáš sociální sítě, najdeš mě na Facebooku jako @tomnordicwalking.

Kalendář akcí instruktora
Žádné nadcházející události akce.
workshop nordic walking
workshop nordic walking podomi