Úvod > Cvičení > Inspirace

Inspirace

Cvičení s holemi, to nemusí být nuda, nemusí to být jen protahovací či posilovací pohyby a polohy. Můžeme se inspirovat jinde, např. pohyby z jiných sportů, aktivit, kdy si můžete představit (někdy i přidat) různé pomůcky a náčiní, které virtuálně (či naživo) do cvičení zapojíme a tím obohatíme cvičení o další možnosti. Vhodně zvolené cviky během chůze vás dokáží protáhnout, posílit, zahřát, zrelaxovat nebo jen odreagovat od neustálého soustředění na správnou techniku. Takové cvičení zařazujeme v praxi, o některé, které nadchly naše instruktory se zde s vámi dělíme.

Nordic walking již dávno není jen o chůzi s holemi a kdo si to stále myslí, ten ještě nezavítal k instruktorům sítě Nordic walking point.

Vyzkoušejte si jej sami nebo přijďte na lekci, kurz, výšlap, kde se s nimi můžete seznámit v rámci rozcvičky nebo jako bohacení a zpestření programu.

Nordic švihadlo

Nordic švihadlo

cvičení s holemi inspirovaná jinými cvičeními - nordic walking gym https://youtu.be/vNdYbt3tiQI Nordic walking gym cvičení inspirované přeskoky přes švihadlo. Inspirujte se instruktorkou Mirkou Chromiakovou a její sestavou, která se inspirovala přeskoky přes švihadlo....

Nordic gymball

Nordic gymball

cvičení s holemi inspirovaná jinými cvičeními - nordic walking gym https://youtu.be/4h6cL_fIfDo Cvičení s holemi inspirována cvičením na gymballu. Inspirujte se instruktorkou Katkou Klimešovou a její sestavou, která je inspirována cvičením na gymballu (velkém...

Nordic joga

Nordic joga

https://youtu.be/IkanFF-XmD0 Inspirujte se instruktorkou Hankou Bernardovou a její sestavou, která je inspirována jógovým cvičením. Pro protažení i posílení celého těla.