Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

[STOB] Kurz Nordic Walking pro začátečníky – 8 lekcí (út večer), 2/8

5. 5. 2020, 17:00 - 19:30

1990Kč
Jarní kurz nordic walking pro úplné nováčky, exkluzivně pro STOB - Stop obezitě! Objevte pohyb, u kterého (konečně) vydržíte :) Pojďte se zdravě hýbat v v Oboře Hvězda na Praze 6! Vaše Lenka Křivánková, Nezrezneme.cz

Jsme povinni dodržovat opatření, aktuálně platná ohledně venkovních sportovních aktivit. Čtěte prosím pozorně podmínky účasti na https://www.nezrezneme.cz/vladni-opatreni-a-konani-sportovnich-aktivit/
———————————————————–
[Exkluzivně pro STOB] Chcete najít pohyb, u kterého (konečně) vydržíte? Potřebujete aktivně rozhýbat ztuhlé svaly, příjemně zpevnit tělo nebo se šetrně zbavit obtěžujících tuků? Pojďte se zdravě hýbat se zkušenou, zapálenou, vlídnou a důslednou instruktorkou kondiční chůze/Nordic walking s akreditací MŠMT.

Během osmi setkání v Oboře Hvězda a jejím okolí se naučíte techniku chůze s holemi, cviky na protažení a posílení různých svalových partií s holemi i bez nich. Využijeme i cvič-gumy neboli Nordic Walking gym, případně jiné pomůcky.

Přihlášení na stránkách STOB. Uvedená cena je za celý kurz osmi lekcí (první proběhla 10. března, ještě před začátkem nouzového stavu).
Těším se na vás!

Lenka Křivánková, Nezrezneme.cz

Místo konání

Obora Hvězda (brána Vypich), Praha 6-Liboc
Obora Hvězda
Praha 6-Liboc, Hlavní město Praha 16000 Česká republika
+ Google Mapa