Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Nordic walker I. Brno

18. 9. 2021, 9:00 - 17:00

1499Kč

Cíl: Umím sám, rozumím, poradím.

Pro koho: pro ty z Vás, kteří chtějí změnu, zdraví, kondici, sílu, krásu a radost z aktivního života. Pro absolvování je potřeba být v základní kondici, tzn. jste schopni jít ve svém tempu např. 3-6 Km v terénu. Může být i Refresh pro ty co už mají zkušenost.

Přidanou hodnoutou je strávit užitečně den pro sebe s podobně laděnými lidmi, venku v přírodě.
Fungování: kurz je prakticky zaměřen i veden (střídáme adekvátně praxi a ústní sdělení). Tento formát kurzu má svou tradici (od r. 2009) a je nejnosnějším formátem pro kvalitní začátek s nordic walking.
Podrobnosti o kurzu viz nabídka kurzů: Nordic walker – základní kurz.
CENA KURZU: 1499,-Kč/os

Po absolvování je možno se hlásit na: kurz Nordic walker – Průvodce (jednodenní, metodický “jak učit” druhé, více o kurzu zde) nebo na náš “největší” kurz instruktorský (IK), kdy se stanete instruktorem nordic walking v celé kráse a k praxi připraveni (dva až tři měsíce aktivní práce, studia s akreditací MŠMT ČR, kdy můžete získat i živnostenský list).

STOJÍ ZA POZORNOST: vemte někoho s sebou na tento kurz nordic walking, s kým byste rádi sdíleli radost z tohoto pohybu a získáte slevu 200Kč, tzn. tento kurz máte za 1299Kč (jméno osoby pozvané je třeba zmínit v pozvánce přihlášky). Tato cena platí také pro Refesh účastníky (tzn. ty co již v minulosti s námi tento kurz či akci, víkendovku absolvovali). Pokud jste pár (manželský i nemanželský, tzn. máte společné bydliště:) máte slevu 200Kč každý na celý kurz (tzn. celkem 400Kč pro pár, takový bonus na dopravné :).

Přihlášky zasílejte zde proklikl na přihlašovací formulář.

Podrobnosti

Datum:
18. 9. 2021
Čas:
9:00 - 17:00
Cena:
1499Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
https://www.nordicsports.cz/akce/nordic-walking-kurz-zakladni-brno/

Místo konání

Brno Nordic sports
Dusíkova 824/5
Brno sever, 63800 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon
775709079
View Místo konání Website