V posledním, v pořadí již osmém, vysílání k výročí 20 let Nordic Walking Miroslava Miry si poslechnete o regeneraci a jak ji zařadit do běžného života. Rozhovor moderuje Tomáš Žec, hostem je pak fyzioterapeutka Veronika Peterková. Regenerace je součástí života každého člověka. Jak ji ale můžeme ovlivnit a zkvalitnit? Nejen to se dozvíte v následujícím rozhovoru. Děkujeme všem sledujícím, kteří v živém vysílání položili své dotazy.

Přejeme příjemný poslech!

Nordic Walking a regenerace

Nordic Walking a regenerace

Miroslav Mira, zakladatel Nordic Walking v ČR a zároveň hlavní instruktor sítě Nordic Walking Point, v letošním roce slaví 20 let s Nordic Walking. V roce 2003 ve Finsku na svém studijním pobytu poprvé okusil kondiční chůzi s holemi a následně o ní napsal svou diplomovou práci. Tak začala jeho cesta s Nordic Walking.

Nyní si Miroslav Mira a další Instruktoři sítě Nordic Walking Point připravili sérii živých rozhovorů na různá témata kolem Nordic Walking. Máte tak jedinečnou možnost být u zrodu nového formátu, který pro walkery a walkerky v ČR naše síť instruktorů chystá. Je jím livestream, neboli živý přenos rozhovorů na různá témata, do kterých se můžete zapojit i vy položením svých dotazů.

Jaké rozhovory již proběhly?

20 let Nordic Walking Miroslava Miry – hostorie, současnost, budoucnost – Záznam zde

Proč si najít instruktora Nordic Walking (Kateřina Klimešová) – Záznam zde

Zdravotní přínosy Nordic Walking (Veronika Peterková) – Záznam zde

Hole, vybavení a vychytávky pro Nordic Walking (Miroslav Mira) – Záznam zde

Trasy pro Nordic Walking (Hana Běhalová) – Záznam zde

Cvičení s holemi (Mirka Chromiaková) – Záznam zde

Výživa, hubnutí a Nordic Walking (Lenka Vymlátilová) – Záznam zde


Seriál živých rozhovorů je pro tento rok u konce. Doufáme, že jste se dozvěděli plno přínosných informací nejen k Nordic Walking, ale i do vašeho běžného aktivního života. Pro příští rok pro vás již chystáme další překvapení. Sledujte nás!

Váš tým instruktorů Nordic walking point