V úterý 23. června 2020 se uzavřelo osm týdnů jarního setkávání s nordic walking ve spolupráci se STOB.

Jak můžete vidět z fotek (níže na stránce), užili jsme si hodně legrace. Na všech hodinách jsme se věnovali technice chůze a posilování, zhruba od poloviny jsem pak přidávala cvičení s gumami Nordic Walking gym, což účastníci přivítali s nadšením.

Na závěrečné lekci jsme opravdu popustili uzdu fantazii a hravosti: imitovali jsme nejrůznější zvířata, proskakovali branou z holí a prověřili svou rovnováhu při slalomu s tenisáky. Prosluněnou hodinu a půl (a kousek) jsme završili přípitkem rozličnými nápoji z oblíbené restaurace U Holečků (opět ve Hvězdě, neboť měli plno).

Všem účastníkům děkuji za skvěle strávený čas a báječnou atmosféru na všech lekcích, ať už bylo jasno nebo pršelo. Obora Hvězda se opět ukázala jako ideální místo pro nordic walking, nejen rozmanitým terénem, ale i vzrostlými stromy, které chrání před horkem i lijákem.

Milí úterní walkeři, fandím vám, abyste se i nadále drželi zdravého návyku pohybu v přírodě ?

Vaše Lenka Křivánková, instruktorka Nordic Walking, Nezrezneme.cz

PS: Velmi mne těší průběžně přicházející hodnocení tohoto kurzu, stejně jako veškeré ohlasy z Facebooku i Google.


Fotogalerie

Buďte o krok napřed!

Termíny kurzů, lekcí, výletů a novinky ze světa nordic walking od Lenky z Nezrezneme.cz - pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Lenka Křivánková

Lenka Křivánková

instruktorka Nordic Walking Point, Nezrezneme.cz

Zapálená propagátorka kondiční chůze, nadšená pro moderní technologie. Ukazuji skupinám, soukromým klientům i firmám, jak přínosná i zábavná může být chůze se speciálními holemi. 

Spolupracuji s organizací STOB (Stob obezitě), pro kterou pořádám žádané skupinové kurzy. Působím hlavně v Praze a na Berounsku.

Kromě severské chůze mám blízko k moderním technologiím (školím uživatelské PC dovednosti), hraji na housle v amatérském smyčcovém orchestru Musica Alternativa a mluvím pěti jazyky.