Milí přátelé, klienti a příznivci nordic walking,

děkuji vám za přízeň v letošním roce, za všechny milé chvíle, které jsme spolu mohli strávit. Vážím si jich o to více, protože nám jich okolnosti dopřály poskrovnu, mnohem méně, než bychom bývali chtěli…

Ve velké míře jsme byli nuceni vzdát se výletů i skupinových lekcí, jedinou možností výuky nordic walking tak po většinu roku zůstaly individuální lekce.

S mnohými z vás jsme se začali potkávat na Facebooku nebo Instagramu, dokonce i na profesní síti LinkedIn! Řada nových klientů přišla na doporučení těch stávajících.

Věřím, že se napřesrok budeme více scházet na kurzech, lekcích i výletech.

Přeji vám i vašim blízkým radostné Vánoce. A ať se vám v roce 2022 vydaří vše, co jste si naplánovali a co si přejete!

Buďte zdrávi na těle i na duchu.

Vaše

Lenka Křivánková, instruktorka nordic walking
Nezrezneme.cz
Zlatý Nordic Walking Point®

Buďte o krok napřed!

Termíny kurzů, lekcí, výletů a novinky ze světa nordic walking od Lenky z Nezrezneme.cz - pohodlně do vaší e-mailové schránky.

Lenka Křivánková

Lenka Křivánková

instruktorka Nordic Walking Point, Nezrezneme.cz

Zapálená propagátorka kondiční chůze, nadšená pro moderní technologie. Ukazuji skupinám, soukromým klientům i firmám, jak přínosná i zábavná může být chůze se speciálními holemi. 

Spolupracuji s organizací STOB (Stob obezitě), pro kterou pořádám žádané skupinové kurzy. Působím hlavně v Praze a na Berounsku.

Kromě severské chůze mám blízko k moderním technologiím (školím uživatelské PC dovednosti), hraji na housle v amatérském smyčcovém orchestru Musica Alternativa a mluvím pěti jazyky.