V týdnu od 2. do 6. 3. u příležitosti Světového dne obezity připravili instruktoři sítě Nordic Walking Point (NWP) ve spolupráci se STOB (Stop obezitě) zdarma lekce nordic walking pro veřejnost po celé ČR.4. března 2020, u příležitosti Světového dne obezity (World Obesity Day, WOD) se na celém světě konají různé akce pro odborníky, politiky, pacienty i širokou veřejnost. Cílem je podpořit společnost v proaktivním přístupu zvládání problematiky nadváhy a obezity. Obezita je skutečně akutním celosvětovým zdravotním problémem, který nabývá epidemických rozměrů.

Organizace STOB (Stop obezitě) každoročně (a v podstatě celoročně) podporuje širokou veřejnost množstvím aktivit a akcí v oblasti prevence i léčby nadváhy a obezity.

Nordic walking zdarma

V týdnu od 2. do 6. března 2020 proběhnou po celé ČR aktivity STOB v rámci Týdne analýzy těla, konzultací a pohybu.

S instruktory sítě Nordic Walking Point jsme pro vás připravili ukázkové lekce nordic walking, severské chůze – mladé kondiční aktivity, která si v ČR od roku 2003 získává stále více příznivců napříč generacemi.

Můžete si ji s námi vyzkoušet zdarma v termínech, uvedených v kalendáři akcí. Speciální hole na nordic walking vám zapůjčíme rovněž zdarma. Jediné, co budete investovat, je váš čas, chuť zkusit něco nového a důvěra ve mne a mé kolegy ze sítě Nordic Walking Point jakožto vaše instruktory ?

Všechny aktivity a zapojené lektory najdete na stránce společnosti STOB.

Dlouhé sezení a nedostatek pohybu je dnes bohužel běžný. Pojďme se rozhýbat společně!

Na setkání se těší

Lenka Křivánková, certifikovaná instruktorka Nordic Walking s akreditací MŠMT, členka sítě Nordic Walking Point, www.nezrezneme.cz

a instruktoři Nordic Walking Point